Wpis z mikrobloga

@SpasticInk: proszę dowody na to, że szczepienie przeciw covid-19 jest trującym gównem. Widzę, że się radykalizujecie. Dopiero co czytałem, że po prostu nie działa, a wcześniej, że może i działa, ale jest niewarte "odbierania praw człowieka". Teraz nagle się okazuje, że truje. Jak?
  • Odpowiedz
@theromanpolan: Gdybyś się choć trochę doedukował, to wiedziałbyś że w VAERS każdy może zgłosić NOP, a w tym systemie nie jest weryfikowana przyczynowość szczepienia. Więc praktycznie każdy może zgłosić że po szczepieniu wylądował w szpitalu, a że z powodu złamanej nogi to już nikt nie weryfikuje.
  • Odpowiedz
@TheThunderLord: no weź wypełnij zgłoszenie i zapisz tam w bazie skoro mówisz że to takie łatwe ( ͡º ͜ʖ͡º)

Warning: Knowingly filing a false VAERS report with the intent to mislead the Department of Health and Human Services is a violation of Federal law (18 U.S. Code § 1001) punishable by fine and imprisonment.
  • Odpowiedz
@TheThunderLord: mówiłes że to jest łatwo zfałszować , to udowodnij to poprzez stworzenie fałszywego wpisu ( ͡º ͜ʖ͡º)
skoro inni to podobno fałszują i nie boją się więzienia jakie za to grozi według twojej teorii ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@theromanpolan: Nie boją się więzienia bo to szury pracujące w fabryce smrodu za najniższą krajową. Ja boje się stracić to co wypracowałem, szczególnie żeby udowodnić pary imbecylom z portalu ze śmiesznymi obrazkami, że świat a ich teorię to dwie różne rzeczy.
  • Odpowiedz