Wpis z mikrobloga

Ej Mirki, czy ktoś z was wracał może ostatnio z Turcji?
Co za pieprzony bajzel z kwarantanną. Według strony gov.pl nie muszę iść na kwarantannę bo jestem zaszczepiony ale już według rozporządzenia muszę iść bo nie pokazałem negatywnego testu na lotnisku.
Testu nie zrobiłem na lotnisku no i teraz mam 48h na zrobienie testu i nie mam kwarantanny. Jak nie zrobię w ciągu 48h to mam 14 dniowa kwarantannę z automatu.
Polska z Turcja ma podpisaną umowę, na mocy której zaszczepieni są zwolnieni z kwarantanny. Pani na infolinii sanepidu mówi, że musimy robić testy.
Czy ktoś z was był w podobnej sytuacji?

#koronawirus #podroze #turcja
  • 5
@Dax13: Temperatura10-15 Stopni. Coś Jak U Nas Na Początku Wiosny. Słońce Już Opala A Wiatr Czasem Był Zimny. Ceny Niskie, A Nawet Bardzo. Tylko nIe Wolno Słuchać Przewodników I Sprzedawców. Trzeba WymieniĆ Kasę Z Euro Na Liry. Euro Przeliczają Po Strasznym Kursie I Chętnie W NichPrzyjmują Płatności. Jak Potrzebujesz Więcej Porad To Pisz Priv. Mieszkałem w Turcji Dwa Lata Więc Dobrze Znam Ten Kraj.
Ależ Dziwnie Telefon Mi PiszE Wszystko Z
@pilot-wycieczek: wczoraj wracałem z turcji i każdy musiał zrobić test, inaczej na kwarantannę. Zmienili ten zapis z 16 grudnia, niestety brak info na stronie.. ogólnie trochę cyrk to wszystko, zresztą już od dawna