Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam zonę. Jest spoko.

Ale czasem mi szkoda, że już nigdy #seks z nikim innym. Jest tyle pięknych kobiet.

Ale jedną nocą nie zarwę 18 lat związku.

#niebieskiepaski bawcie się i dopiero ok. 30 lat myślcie o żonie i dzieciach.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f58ee799f26e000a5d02b2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Jest taka zależność- facet który bierze ślub w wieku 20 lat, w wieku 40 lat kupuje BMW i przeżywa druga młodość, lata za małolatami. Bo właśnie mu żal, ze już nigdy z nikim innym.
To są właśnie tacy mężczyźni jak Ty.
Ledwo od rodziców się wyprowadzili i już wielce dorośli, śluby dzieci XDD
Ja mieszkałam z rodzicami 18 lat, teraz chce pożyć sama na własnych zasadach z 15 lat conajmniej
SpoconyKangur: Dobrze by było OPie jakbyś zdał sobie sprawę, że małżeństwo nie musi tak ponuro wyglądać i ja po ślubie mialem więcej kontaktu z kobietami niż przed poznaniem obecnej żony, a nasz związek jest silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Kluczową sprawą jest bliska relacja z żoną, w której możecie wzajemnie zrozumieć swoje potrzeby.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Ślub nie musi oznaczać braku eksperymentów w łóżku i niedopuszczaniu do pożycia osób z zewnątrz. Wiele kobiet i wiele mężczyzn ma bardzo wybujałe fantazję, które mogłaby razem spełniać, gdyby tylko zechcieli o nich rozmawiać ze sobą szczerze i bez skrępowania.