Wpis z mikrobloga

Byłem bardzo sceptyczny wobec początkowych doniesień o romansach w Ordo Iuris. Nie wątpię iż hipokryzja jest powszechna w tych kręgach, ale doniesienia opierały się na anonimowych komentarzach na Wykopie.

Natomiast dzisiaj informację właściwie potwierdził Andrzej Stankiewicz. W ostatnich minutach dzisiejszego Stanu po Burzy Stankiewicz polecił przyglądać się OI, gdyż wkrótce usłyszymy wszyscy dużo szczegółowo na temat nieprawości obyczajowej i finansowej (więc w grę wchodzi także nierówny podział kasy lub defraudacja, jak wielu sugerowało). Autorzy podcastu mają nadzieję, że wygra miłość, ale może to oznaczać konwersję do ewangelików gdzie rozwody są dopuszczalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cc: @ant444 - uważam że miałem prawo być sceptyczny, ale masz teraz drugie źródło dla wszystkich niedowiarków takich jak ja.

#polityka #polska #stanpoburzy #ordoiuris #4konserwy #neuropa
wolodia - Byłem bardzo sceptyczny wobec początkowych doniesień o romansach w Ordo Iur...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wolodia: Idą na wojnę, nawet nie potrafią się dogadać ci do faktu, czy część ludzi odeszła, czy został wywalenie na zbity ryj, trwa wymiana opinii na tt xD imo tam może być coś więcej na rzeczy niż tylko romans
  • Odpowiedz
@wolodia Pozwolę sobie na nieco dłuższą wypowiedź. Jako że pracuję w fundacji która nieraz z racji na profil działalności lekko zahacza o politykę to wiem małe co nieco o tym co odwala się w takich stowarzyszeniach i to bez względu na jej położenie na mapie ideologicznej.

W Ordo Iuris już dawno dochodziło do tarć, myślałem że chodzi o kasę(o którą żrą się ostro) a tu poszło o romans.

Jak kiedyś załapiecie
  • Odpowiedz