Wpis z mikrobloga

Byłem bardzo sceptyczny wobec początkowych doniesień o romansach w Ordo Iuris. Nie wątpię iż hipokryzja jest powszechna w tych kręgach, ale doniesienia opierały się na anonimowych komentarzach na Wykopie.

Natomiast dzisiaj informację właściwie potwierdził Andrzej Stankiewicz. W ostatnich minutach dzisiejszego Stanu po Burzy Stankiewicz polecił przyglądać się OI, gdyż wkrótce usłyszymy wszyscy dużo szczegółowo na temat nieprawości obyczajowej i finansowej (więc w grę wchodzi także nierówny podział kasy lub defraudacja, jak wielu sugerowało). Autorzy podcastu mają nadzieję, że wygra miłość, ale może to oznaczać konwersję do ewangelików gdzie rozwody są dopuszczalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cc: @ant444 - uważam że miałem prawo być sceptyczny, ale masz teraz drugie źródło dla wszystkich niedowiarków takich jak ja.

#polityka #polska #stanpoburzy #ordoiuris #4konserwy #neuropa
wolodia - Byłem bardzo sceptyczny wobec początkowych doniesień o romansach w Ordo Iur...
  • 10
@wolodia Pozwolę sobie na nieco dłuższą wypowiedź. Jako że pracuję w fundacji która nieraz z racji na profil działalności lekko zahacza o politykę to wiem małe co nieco o tym co odwala się w takich stowarzyszeniach i to bez względu na jej położenie na mapie ideologicznej.

W Ordo Iuris już dawno dochodziło do tarć, myślałem że chodzi o kasę(o którą żrą się ostro) a tu poszło o romans.

Jak kiedyś załapiecie się