Wpis z mikrobloga

Film Olgierda:
-po prostu pokazanie fragmentów filmów jego i sławka, przedstawienie sprawy wyłącznie za pomocą filmów z obu kanałów, zero komentarza

Film Obszaru:
-ŁEŁĘĘŁĘŁEŁEŁE #!$%@? JA NIE LATEKS ŁEŁEŁĘĘŁEŁEŁEŁEŁ

Wnioski pozostawiam wam.

#kononowicz #patostreamy
  • 9
  • Odpowiedz
@nitrozwierz: co stało na przeszkodzie żeby film wypuścił w poniedziałek albo nawet czwartek? Nic, bo dobre argumenty same się obronią, jak widać nie przedstawił żadnych dowodów wcześniej zarzucając jakieś manipulacje no to chyba jest żart a nie merytoryczny film
  • Odpowiedz
@nitrozwierz: I widzimy Wójcika kasującego swoje wpisy na społeczności lub komentarze, gdy zrobi lub napisze coś niemądrego i ludzie mu to wytykają. Powoli staje się tym, z czym obiecał walczyć.
  • Odpowiedz
@LilJ00r: obszar stwierdził że Olgierdano manipuluje więc liczyłem że pokaże gdzie jest ta manipulacja, dostaliśmy film na zasadzie "ja nie latex", "sławek nie ma wpływu na majora", i o tą drugą cześć rozchodzi się w całej minidramie
  • Odpowiedz
@LilJ00r: ale to on miał podać ten argument, a nie ty, to tak jakby Olgierd nagrał film w którym wytyka jakieś niestworzone rzeczy po czym by powiedział że dowody są w internecie, prawda jest taka że obszar nagrał ten film na szybko i nie do końca pewnie przemyślał co chce przekazać i wyszło słabo, jakby zgromadził materiały i przygotował to porządnie to byłoby znacznie lepiej a może i by zagiął Olgierda
  • Odpowiedz
@Mag_Bobolski: olgierd ma jak najbardziej rację co do srawka i wygrywa argumentami, ale nieważne jak dobre argumenty by miał finalnie i tak popełnił wizerunkowo strzał w stopę poprzez sam fakt rozwiązania dyskusji wywołując dramę której większość nawet wsród jego widzów nie chciała
  • Odpowiedz