Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 190
@eleganckichlopak: @rybazryzem85: może doczytajcie jak z tym Piszczkiem naprawdę było. Nawet nie grał w tym meczu i był gnojem wchodzącym w dorosłą piłkę. #!$%@?ć trzeba tych, którzy nakłaniają do korupcji. Jakby odmówił, to by pewnie już tam był skończony. Nie popieram, ale rozumiem
  • Odpowiedz
@Lipa1992: Nie mam zamiaru bronić Piszczka, ale jest spora różnica między nim, a agentem 711 - Piszczek dobrowolnie poddał się karze i dostał wyrok (śmieszny, ale jednak dostał i przynajmniej się przyznał).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JustKebab: no tak, ja mówię tylko o Piszczku. Z Michniewiczem mamy jedynie uniewinnienie i te tłumaczenia z artykułów weszło m.in. prawdy się pewnie nigdy nie dowiemy już
  • Odpowiedz
@Lipa1992: każdy młodociany może się tak tłumaczyć, że starsi kazali a on nie miał wyjścia, albo że wiedział ale siedział cicho jak kogoś kroili.
Zresztą jak Woźniak (też skazany i też poniósł karę) miał być u Brzęczka to był krzyk, że jak to. Ale piszczek to ten fajny piłkarz, więc można mu wybaczyć
  • Odpowiedz
Nie mam zamiaru bronić Piszczka, ale jest spora różnica między nim, a agentem 711 - Piszczek dobrowolnie poddał się karze i dostał wyrok (śmieszny, ale jednak dostał i przynajmniej się przyznał).


@JustKebab: daleko mi od #!$%@? Piszczka, ale faktycznie między tą dwójką różnica jest spora. Piszczek został skazany, Michniewicz nigdy nawet nie miał postawionych zarzutów.
  • Odpowiedz
@Lipa1992:
Dokładnie.
W książce o Andrzeju Iwanie (Spalony) jest też dużo o tym. Z reszta Iwan też w wywiadach raczej nie gryzł się w język na ten temat.
  • Odpowiedz