Wpis z mikrobloga

@Pleplepleplepleple: bo daje gwarancje dobrego early game(do 1 itemka gwen) żeby scalujacy mid mial czas na farmienie i walenie konia. Tylko srednio to wychodzi armutowi, bo po 1 itemku nie da sie grac na gwen. Tu pewnie jeszcze chodzi o to, ze latwy setup do ganka ma nidalee, bo renekton W stun i latwo trafic z Q nidalee
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: ale równie dobrze możesz wziąć Camile zamiast niego, a w late zrobi ogromną różnice. Jak chcesz tanka do Splitu to nie wiem Ornn będzie już dużo lepszy. Po prostu mam dziwne wrażenie, że ta postać nawet z dobrym feedem mocno odstaje po 20 minucie, widać to było wczoraj po g2.
  • Odpowiedz
@nammah: nie chodzi mi o wygrywanie lini tylko gry, ogólnie laning na gwen jest ciężki i jak jej nie zgnoisz to chociaż dobrze by było być kimś więcej niż mięsem później. Renekton i tak musi mieć na nią pomoc od junglera co było widać dzisiaj na 6lvl 1vs1 jak gwen go wciągnęła nosem. Wczoraj g2 robiło mlyn ns topie non stop, a i tak prawie przegrali, mimo bardzo najedzonego renektona. Ta
  • Odpowiedz
@Pleplepleplepleple: znaczy mi tez nie chodzi o linie tylko ta camile bedzie zawsze przegrywac 1 vs 1. A tak to chociaz w early dobry matchup o ktory nie musisz sie martwic masz na topie pickujac renektona. A to, ze renek useless to sie zgadzam. Tylko gwen jest #!$%@? teraz. Dziwne, ze tak kazdy ja oddaje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pleplepleplepleple: No to wezmą Camille a enemy Renektona i Camillka może otwierać topa xD Jak zbanują Rene to wezmą Jaxa lub Fiorę i znowu Camille tuli turret.

Tutaj w tym wypadku głównie chodzi o to, że w EU mamy siurków, którzy grają trzema postaciami a resztą ssają dydola jak Armut gdy nie gra Gnarem, Wukongiem.xD Jedynie Wunder, Alphari i Bwipo potrafią wyciągnąć coś więcej i potrafią tym zaorać.

  • Odpowiedz