Wpis z mikrobloga

W związku w postępującym upadkiem serwisu zostaję tu tylko dla kolegów, notznej, i pewnym tagów nsfw. Gdzie planujecie emigrować? Nie chcę, by moi cumple tu zostali. Macie jakieś propozycje?
Przyszedł mi mejl, że Hejto.pl będzie miało pierwsze urodziny. Może tam się przeniesiemy? Mówię nie tylko o Nocnej, mówię także o tagu mecz czy f1

#oswiadczenie #przemyslenia #hejto #xepo #nocnazmiana
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hejto_pl: probuje sie zarejstrowac i nie moge zaznaczyc zgody z regulaminem, zeby zakonczyc rejestracje. Probowalem juz wszystkiego i ciagle mnie blokuje na tym. Widze, ze macie jeszcze wiecej chromosomow niz admini wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hejto_pl: a tak na serio to fajnie by bylo jakbyscie dostosowali swoj portal do innych przegladarek/systemow. Jesli potrzebujecie testera to zglaszam sie. W wolnym czasie moge sprawdzic jak Wasz portal dziala na roznych przegladarkach i systemach operacyjnych. Nie wymagalbym zadnych pieniedzy za to. Zrobie wszystko, zeby zaistniala jakas alternatywa dla wypoku. Tylko dajcie mi szanse sie zarejestrowac!!!
  • Odpowiedz
@gimnazjumqqq: myślałem by przenieść się do lurkera ale to zgraja 15 latków udających niewiadomo kogo i nie można pozwolić sobie na jakiekolwiek wariacje. Hejto i Xepo pamiętam jak powstawało, ale naprawdę wątpię by jakoś super długo pociągneło po upadku wykopu
  • Odpowiedz
@hejto_pl:

mozesz podać szczegóły dziś zarejstrowało się kilkadziesiąt osób i nikt nie zgłosił żadnego problemu :)


Przez dluzszy czas nie bylem w stanie zaznaczyc opcji, ze zgadzam sie z regulaminem na przegladarce Safari (15.2) i na systemie MacOS Monterey 12.1. Teraz gdy to sie udalo, probuje zalogowac sie (po aktywowaniu konta przez email) i dostaje informacje zwrotna, ze nazwa uzytkownika lub haslo jest niepoprawne. Nie wpisuje tych danych tylko mam
  • Odpowiedz