Wpis z mikrobloga

Tak od paru sezonów zastanawiam się po co ja w ogóle oglądam #thewalkingdead ... ani to już fajne, ani nie trzymające w napięciu... Pierwsze sezony jak ciągle uciekali, jak spotkali doktora, jak dowiedzieli się że wszystkie zombiaki idą w jednym kierunku zaczęło być ciekawe. Oho w jakim kierunku? Niech zbadają ten wątek!

A od kiedy siedzą na dupie w jednym miejscu, serial stał się tak nudny że nawet oglądanie go po pijaku nie pomaga. Zapomnieli już, że niby każdy jest zainfekowany, zapomnieli o tej migracji zombiaków w jakimś kierunku. Teraz każdy odcinek wygląda tak samo.

Jadą np na misje po leki, wchodzą do sklepu który ma #!$%@? baterii, #!$%@? gadżetów... to nie.... pakują leki...ale nie wszystkie leki no bo po co? TYLKO te o które prosił ich staruch. A jak w następnym odcinku okaże się, że znowu potrzebują leków, to znowu zabiorą ze sklepu TYLKO te o które znowu ich prosili zamiast wszystkich.

Serial stał się tak przewidywalny, że lepiej jak by go skończyli i wydali film i po sprawie. Nie czytałem komiksów, ale są podobno zajebiste, więc jakim cudem mając na tacy praktycznie napisany scenariusz można robić takie nudy.

#seriale
  • 12
  • Odpowiedz
@miki4ever: No stary, drugi był ryjący dekiel. Co chwile ktoś z ważniejszych bohaterów z którymi już zdążyłeś się zżyć albo ginie albo prawie ginie, poza tym jest pełen trudnych, moralnych wyborów. Dla mnie drugi chyba najlepszy.
  • Odpowiedz
@CreativePL: Jak już kiedyś komuś pisałem. To tak naprawdę średni serial, ze średnią fabułą, a ogląda go wielu ze względu na tematykę post apokaliptyczną, ponieważ wielkiego wyboru nie ma wśród seriali. Moim zdaniem połowa pierwszego sezonu była dobra, a reszta już średnia. Najsłabszy z seriali, które oglądam, a mimo to nie przerwałem, chociaż potrafiłem porzucić Boardwalk czy Fringe.
  • Odpowiedz
@miki4ever: Wiele osób mówi, że drugi jest nudny, bo mało zombie etc. To zależy czego kto oczekuje. Mnie to nie przeszkadzało. Natomiast 3 sezon od połowy jest nielogiczny i przypomina te co głupsze amerykańskie filmy akcji w stylu Rambo... A to już mi zdecydowanie przeszkadza.
  • Odpowiedz
@Sebeq92: Zombie to dla mnie w ogole jest zbedne, mogloby ich nie byc:) 3 mi sie podoba, bo mi sie gubernator podoba, to jest jedyna postac, ktora ratuje ten seria.

Zaluje, ze nie mogli zrobic serialu w stylu gry, tam byl klimat, dobra historia, wszystko co trzeba.
  • Odpowiedz