Wpis z mikrobloga

Mirki i Miarbelki, zostałem powołany przez Jubilata na organizatora zrzutki na prezent urodzinowy. Mam chęci, ale nie mam czasu i chciałbym zautomatyzować proces. Stąd pytania:

Czy w Polsce jest jakiś serwis, który umożliwia zautomatyzowanie takiej operacji? Co przez to rozumiem:

1. Zrzutka wyłącznie dla zaproszonych osób via. e-mail/FB, których sam będę mógł zaprosić do zbiórki.
2. Nie chce żeby zrzutka była publiczna, bo to żaden "dej".
3. Prowizja jest najbardziej OK, ale bez szaleństwa.

#zrzutka #urodziny #automatyzacja
  • 6
@Alex_mski: ok, ale nie wspomniałem, że chodzi o 30 osób - nie mam ochoty na tracenie czasu, kto zapłacił, a kto nie. Poza tym lubię automatyzację procesów, także też pytam z zawodowego punktu widzenia ;)
@Alex_mski: Tak, osobiście znam mniej więcej połowę uczestników imprezy (grupę na Facebook założył mi Szanowny Jubilat;) i oczywiście ją opuścił, żebyśmy mogli porozmawiać co mu kupimy). Pozostałych uczestników poznam dopiero na imprezie za miesiąc. Byłoby mi łatwiej, gdybym mógł ten proces zautomatyzować t.j. kazać wysłać jakieś ID do zrzutki i zrobić przelew. Nie chcę odpalać Excela, wklepywać dane i sprawdzać swoje konto, i weryfikować.
  • 1
@daedalusxd: no na zrzutka.pl możesz wyłączyć indeksowanie i nie widać ani w google ani w wyszukiwarce na stronie, prowizja 0, jedynie punkt pierwszy średnio, ale cokolwiek innego by miało być to by wiązało się z koniecznością rejestracji wpłacających? by tylko oni mieli wjazd