Wpis z mikrobloga

Mireczki, kiedyś oglądałem #lukaszbudowlaniec i stwierdziłem, że zajrzę na kanał zobaczyć czy to jeszcze żyje.

streściłby mi ktoś czemu od ponad roku nic nie ma nowego? jakieś dramy itd? nie chce mi się przez milion wpisów przechodzić :/
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@strikingsurface: w skrócie - wzięli się za dom z innego projektu, popłynęło im zbrojenie i przesunęli słupy, Łukasz powiedział, że kierownik budowy zgodził się by tak zostało i mimo tysięcy komentarzy temat olał. Zaraz po tym okazało się, że był gruby wałek na losowaniu z betoniarki (klocek z numerem przyklejony od środka, Kawa "losował".) Do tego doszło banowanie niewygodnych komentarzy na YT (stąd ksywa shadowbaniec), niezrealizowane obietnice (płyta z imionami
  • Odpowiedz
@Bartolol7: dokładnie. Robienie z ludzi debili zawsze prędzej czy później się zemści. Gdyby nie robił takich wałków, to dziś miałby największy kanał budowlany w kraju, no ale trzeba było kombinować i ściemniać, to jest jak jest.
  • Odpowiedz
Generalnie i tak miał chłop pomysł i kasę niezła zrobił dzięki yt. Przypomniałem sobie akcje jak to jakiś kruk czy inne ptaszydło miał wytresować :) ptaszydło będzie mi z ręki jadło proszę mi wierzyć
  • Odpowiedz