Wpis z mikrobloga

@mariusz_and: A800, przełaj, Ford Bronco i tuning od Don Joewon Song, 3/3 wygrane wczoraj :) ale szybko powinno tez pojsc na Placu Zabaw, wystraczy byc najlepszy w swojej druzynie w Królu albo Flagach, w Zainfekowanym chyba nie działa :) powodzenia!
@M4ci3jS: To wszystko tak łatwo brzmi jak ktoś jest świetny . Ale dla przeciętnego gracza to niemal nie do zrobienia, chyba że się przytarci . Próbuje od 3 dni i nic . W byciu królem jestem bez szans, we flagach lepiej ale najczęściej się tak układa że jest remis w zdobytych a wtedy liczą się chyba odebrane i też dupa . W wyścigach zawsze jakiś kozak się trafi . No tragedia,
@mlodyapollo: wlasnie szkopuł w tym, ze ja nie jestem jakis pro i tak dalej - gram sobie bardziej rekreacyjnie, niz spinam sie na jakies zawody, tuningi, ustawienia i tym podobne - w samym Horizon Open powiedzmy na 30 wyscigow wygralem z jakies 5, driftowych tez nie udalo mi sie jeszcze wygrac, ogolnie - bardziej w gornej czesci stawki, ale bez totalnej spiny. Ale polecam Ci tego Forda jak wyzej, naprawde frunie
@M4ci3jS: No cóż widocznie jesteś zwyczajnie dobry . Mi z sukcesów udało się wygrać eliminatora, ale niestety to już kiedyś, zresztą teraz i tak eliminator podobno nie działa . Ale obecnie nie mogę, może po prostu za bardzo się spinam jak mówisz, chciałem zdobyć ten achievement i zostawić grę na jakiś czas . Ale chyba zostawię ja na dobre , szkoda nerwów .
@mariusz_and: Od siebie polecę samochody, które według mnie są bardzo dobre do wyścigów.
Drogowe:
B - Nissan Pulsar/Honda Civic 74'
A - Bone Shaker
S1 - Ford Supervan 3/Ford GT
S2 - Ferrari F40C/Aston Martin Vulcan
Terenowe:
B - Dodge RAM
A - Shelby Daytona
S1 - TVR Speed 12
S2 - Lotus Elise GT1