Wpis z mikrobloga

Jechałem ostatnio za taką szarą na wrocławskich numerach. Honda Legend I, lata produkcji 1985 - 1991. Jakoś stare Hondy mnie nie interesowały do tej pory, chyba dlatego, że większość starych Hond na drogach stanowią Civici, które zupełnie nie trafiają w mój gust. A tu nagle takie coś, limuzyna z mocnymi silnikami i dobrym wyposażeniem z budą, która od razu wygląda na lata 80te a wnętrze jeszcze bardziej. Podobają mi się te przetłoczenia na błotnikach, od tyłu i w ruchu nadają muskulatury temu nadwoziu (oczywiście, w stylu lat 80tych :D). Jeszcze podoba mi się ten pas tylnych świateł. W sumie, jeździłbym.

#samochody #honda
white_duck - Jechałem ostatnio za taką szarą na wrocławskich numerach. Honda Legend I...

źródło: comment_UWlkACv32RUKqzQIPKxNtcPCh9PI0rCi.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@jestem_legenda: Nieeee, raczej nie. Prawdziwe amerykańce z tego okresu są optycznie strasznie ciężkie a niektóre nadal przypominają granitowe bloki na kołach. Wpisz sobie w google grafice "american cars 1988" albo 89, straszne kanty. A po sprawdzeniu 1985 w ogóle jest przepaść między tą Hondą a amerykańcami.

Mi jakoś ta Honda przypomina Peugeoty z przełomu lat 80/90, szczególnie 605tkę, chociaż tę produkowano dopiero od 89. Za to wnętrze ma dużo ładniejsze
  • Odpowiedz