Wpis z mikrobloga

właśnie obejrzałem cały wywiad, podsumowując: burmistrz zaorał przygłupa stanoskiego

- burmistrz uświadomił krzysia że to nie on zarządza obiektem
- merytorycznie wytłumaczył mu że jest wolnościowcem i jeżeli nie jest łamane prawo to pozwala na wszystkie działaności, jednocześnie jako wolnościowiec nie widzi problemów we wszystkich protestach
- nie dał się skorumpować występem połykaczy ognia, choinką zapachową i zużytymi przerzutkami do rometa

w tym samym czasie krzysiu:
- nazwał burmistrz idiotą
- sugerował mu że ma romans z siostrą najmana
- sugerował dlugi burmistrz
- dał znać swojej niewiedzy na temat prawa rzymskiego

burmistrz na minus:
- niepotrzebna reklama miasta Wieluń dla firm transportowych
- niepotrzebnie wszedł na poziom stanoskoego i nazwał go pajacem
- za duże parcie na szkło, mógł olać stanowskiego, nie dawać mu atencji i nie godzić się na wywiad

imo Burmistrz TOP

w całej aferze nie chodzi o walkę z patologią i gangami tylko o to żeby o stanowskim bylo glosno i dalej mógł żyć z dojenia "debili z brighton" a najman kretyn jest prostym przeciwnikiem. Gdyby było inaczej stanoski zacząłby walkę z gangami od wziecia swojego przyjaciela borka na stronę i zapytania czemu reklamuje gromadę, czemu był twarzą filmu gloryfikującego nicosia

#kanalsportowy #kanalbekowy
Agresywna_Szyba - właśnie obejrzałem cały wywiad, podsumowując: burmistrz zaorał przy...

źródło: comment_1643366295q2TSiQUAHEx6sGKnJzSToJ.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@Agresywna_Szyba: Pisałem dwa dni temu
w podobnym tonie. Burmistrz może nie top, bo jednak pajacował i wypadło nieco przaśnie, a mógł to rozegrać merytorycznie bez kabaretu z podawaniem ręki na zgodę i Krzysiu wyszedłby stamtąd czerwony ze wstydu, a może nawet skompromitowany i sprowokowany do lepszych pomysłów niż organizacja gali z Trynkiewiczem. Miałem taki niedosyt oglądając to, że parę razy wchodziłem temu gamoniowi w słowo. https://www.wykop.pl/wpis/63311373/chyba-nikt-inteligentny-nie-kupuje-tego-bezinteres/
  • Odpowiedz
@Agresywna_Szyba: największy problem tebo burmnicha to kompletny brak charyzmy a do tego nieprzygotowanie PRowe. Bez wiekszych problemów mógł wyjść z twarza.

Ogunie to video to kompendium jak nie robić PRu. w wykonaniu Burmnicha.

w całej aferze nie chodzi o walkę z patologią i gangami tylko o to żeby o stanowskim bylo glosno i dalej mógł żyć z dojenia "debili z brighton"


@Agresywna_Szyba: kolejny wardega tak troche ;)
  • Odpowiedz