Wpis z mikrobloga

Z powodu pandemii i pracy zdalnej od jakiegoś czasu zacząłem się więcej ruszać. Obecne ćwiczenia rozpocząłem w sierpniu 2021 roku.
Realizuje pewną wariację planu GreySkull. Skupiam się na ćwiczeniach wielostawowych. Staram się jednak robić 80% MC w 3 seriach głównych, do tego 1-2 serie rozgrzewkowe przed ćwiczeniem. Cwiczenia akcesoryjne rotuję.
Chciałbym zrealizować rekompozycję, mniej tłuszczu, więcej mięśni. Nie mam dokładnych pomiarów (ani obwodów) z sierpnia, ale w pierwszym okresie przybywałem na masie (głównie mięśniowej) i trochę spalałem tłuszczu. Od początku listopada jestem na diecie lowcrab, ale nie liczę dokładnie makro. W ostatnie 2 miesiące zrzuciłem prawie 3 kg tłuszczu, ale spadło ze mnie także 0,9 kg mięśnia.
Co powinienem zrobić w dalszej kolejności? Czy to dobre wyniki czy powinienem się na czymś skupić?
Trenuje 3 razy w tygodniu (wtorek, czwartek, sobota) typowym treningiem siłowym. Kardio praktycznie nie robię, w styczniu zacząłem 2 razy w tygodniu chodzić na bieżni ostatnie 15 minut po treningu.

#silownia #mikrokoksy #dieta #forma #trening
szcz33pan - Z powodu pandemii i pracy zdalnej od jakiegoś czasu zacząłem się więcej r...

źródło: comment_1643365297yDnDN8XpGaEdgdyNRu2kk6.jpg

Pobierz
  • 6
@KOLEGAMAMY: wizualnie widać coraz ładniejsze kształty i docięcia w górnej partii ciała. Jeśli chodzi o brzuch czy pas to zarówno wizualna poprawa jak i fizycznie -> spodnie robią się luźniejsze, ale jeszcze jest pole do poprawy tutaj.
Z koszulami jest odwrotny problem. W niektóre przestaje się mieścić. Zwiększone obwody ramion i klatki piersiowej powodują, że będę niedługo zmuszony wymienić część garderoby.
@szcz33pan: dla mnie wyniki na takich wagach są nieprecyzyjne. U mnie na rekompie zadziałała rotacja węglami i regularne deloady: 2 x ostry trening 5 x tyg. i jeden tydzień deloadu (50% powtórzeń w serii)
dla mnie wyniki na takich wagach są nieprecyzyjne.


@RyszardK: na pewno nie są dokładne i trudno porównać wyniki z innych wag między sobą. Natomiast pozwalają zauważać ogólną tendencję jeśli robisz to na tej samej wadze.