Wpis z mikrobloga

Polecacie zakup parownicy? Mam czasem problem z doszorowaniem niektórych rzeczy, bo mam problem z prawą ręką. Ostatnio coraz częściej myślę o takiej parownicy do sprzątnięcia kuchni, łazienki, trudno dostępnych miejsc. Jeśli posiadacie to jaki model będzie najlepszy? #mirabelkopomusz #dom #elektronika
  • 8
  • Odpowiedz
@Lilijann: mam w domu taką z Lidla. Użyta póki co dwa razy, raz do szorowania zatłuszczonej glazury w kuchni nad palnikami kuchennymi - tu owszem, sprawdziła się. Tylko czas pochłonięty na jej przygotowanie do pracy, a potem na czyszczenie wyszedł w sumie sporo dłuższy, niż doszorowanie tych kafelków ręcznie. Tak więc ponieważ lubię technologiczne gadżeciki, pobawiłem się wtedy, fajnie było, ale więcej już się nie chce.

Drugie użycie było do doczyszczenia
  • Odpowiedz
@Lilijann: Mam Karchera SC 3. Ogólnie strasznie dużo pary produkuje, wcale specjalnie nielepiej czysci fugi czy zatłuszczonych miejsc od specjalistycznych środków a i tak trzeba się namachać. Kamienia specjalnie nie rusza. Mebli nie polecam myć - lakier może sie uszkodzić, laminat spuchnie jak bedziesz traktować go bezpośrednio. Sprawdziło mi sie tylko do mycia podłogi i tutaj wystarczy Vileda albo myjka do podłóg z lidla.
  • Odpowiedz