Wpis z mikrobloga

@Nowowiejski69: jeździłem cały dzień ostatnio, w automacie miód. System obsługi głosowej świetnie współpracuje. Ogółem przyjemne auto fajnie się zbiera, trakcja przyzwoita, tłumienie nierówności bardzo dobre, ergonomia i funkcjonalność 8/10. Lepsza niż punto, megane, golf, scala. Na równi z focusem. Jednakże gorsza w prowadzeniu niż peugeot 308 który pod względem ergonomii oraz pracy zawieszenia jest dość mocno do przodu.
Materiały we wnętrzu jednakże na poziomie forda też widać że się starzeją i
T.....o - @Nowowiejski69: jeździłem cały dzień ostatnio, w automacie miód. System obs...

źródło: comment_16433615459kDYbm4PmZanEZBW2jaMLX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nowowiejski69: mówisz do auta "zmień stację na xxxx" albo "zadzwoń do xxxx" i auto ze zrozumieniem wykonuje polecenie. Dotyczy polifta 2020 nie wiem od którego roku było z obsługą głosową, ale kopia systemu z fiata 500 tam też się fajnie sprawdza
  • Odpowiedz
@Nowowiejski69: dołącz do grupy na FB: Alfa Romeo Giulietta & MiTo Team Poland - moze tam coś ciekawego trafisz, jeżeli ktoś będzie sprzedawał.

Jeżdżę Giuliettą 1.4 120KM - autko jest super, jak będę zmieniał to na młodsza i mocniejsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nowowiejski69: 170 też jeździłem przed zakupem, ale jest to moje pierwsze auto i obawiałem się zakupu 170 ze względu na to, że to już jest mały szatan. Plus egzemplarz, którym miałem okazję jeździć miał większe hamulce Brembo - przyspieszał świetnie i hamował jak żyleta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nowowiejski69: Kolega ma 170km, fajny #!$%@?, zależy do czego porównać, ja mam 159 w dieslu no i jednak komfort w trasie ciężko porównać, on ma 18 o dość niskim profilu i po dziurach za dobrze sie nie jeździ tym :) Ile masz budżetu na to?
  • Odpowiedz
no to raczej wystarczy na coś solidnego, z takich znanych awarii to chyba tylko multiair sie sypie a naprawa ok 3k z tego co kojarze
  • Odpowiedz
@fiedya: jeszcze blacharka może wymagać prac, zwłaszcza w egzemplarzach z pierwszych lat produkcji. Chociaż widywalem tez na serwisach sprzedazowych roczniki 2013-2014 z konkretnymi wykwitami. U mnie w roczniku 2010 na rantach blotnikow korygowalem zaprawką + maska poobijana od kamieni, a na wiosnę oddaje do lakierowania - zrobi się i będzie spokój.
  • Odpowiedz