Wpis z mikrobloga

@Felixu: Bo takie pacany żyjące we własnej bańce wyżej napisanych urojeń ciągle tratują gry video jak zabawę dla dzieci do lat góra 14. Później to już wiadomo trzeba mieć poważne hobby jak golf, jachty, tenis albo chlanie whisky na umór z kolegami wyższego szczebla w korpo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Felixu czyli shit testy są po to żeby odsiewać tych mięczaków, a jak już są odsiani to pozostali biją, zdradzają i chodzą z imprezowymi kolegami

Czyli właściwie czysty blackpill
  • Odpowiedz
@sepuqqu: @Felixu: Ja bym nie brał słów tego typa na poważnie. Chłop zależnie od humoru i kontekstu pytania odpowiada zupełnie co innego. Jednego dnia, że shittesty sa #!$%@? a drugiego ze odsiewają tym mięczaków.
Ja bym sobie nie dorabiał żadnej filozofii do jego odpowiedzi a nawet bym go przestał śledzić. Typ zaczął być w opór zenujacy jakiś czas temu xD
  • Odpowiedz
@Nabuhodozur: Super. Odniosłem sie do osoby tego "psychologa" jako ogółu, bo całkiem sporo ludzi uwaza go tutaj za jakiegoś guru mówienia prawdy o życiu na podstawie cherrypickingu. Gratuluję umiejętności, ale co to ma do mojej wypowiedzi
  • Odpowiedz