Wpis z mikrobloga

@koloros: #alpra #alprazolam #alpragen #clonazepam #klonazepam #relanium #benzodiazepiny #benzowraki #narkotykizawszespoko

Jakie benzo najlepsze?

Pytanie kieruję do znawców tematu benzodiazepinowego. Jakie benzo daje najfajniejsze efekty rekreacyjne? Dotychczas próbowałem trzech: alprazolam, estazolam, oksazepam. Póki co mogę stwierdzić, że z tego zestawienia alpra jest najlepsza - daje najfajniejszą chillerkę, nie zamula i fajnie wytłumia nieprzyjemności. Wadą jest to, że niestety działa krótko. Oksazepam też mi podszedł, faza była nieco bardziej przytępiona niż po alprze, ale trwała dłużej i fajnie się można było zrelaksować. Estazolam natomiast to jak dla mnie słabizna. Nie poczułem praktycznie żadnych efektów działania, poza dość konkretną zmułą, chyba esta nie jest za bardzo dla mnie. Słyszałem dużo dobrego o klonazepamie, ale to podobno terminator i nie jestem pewien czy chciałbym próbować, wiedząc, że przez kolejne 24 godziny będę chodził jak naćpany o.o

Liczę, że osoby co bardziej doświadczone i mające porównanie będą wiedziały co polecić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7