Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,
Czy ktoś jest w stanie polecić dobrego mechanika na terenie #trojmiasto do starych #bmw? E46 330i w sedanie kupione kilka miesięcy temu. Na hamowni jeszcze mnie nie było ale moc silnika jest raczej mniejsza od fabrycznej (kilka szybkich testów drogowych) więc szukam osoby która będzie wstanie zdiagnozować i wykonać naprawę. Na pewno przesłona tłumika jest uszkodzona (tylko jedna rura otwarta bez względu na obroty), przez co już zapewne ucieka kuni. Jako że laik mechaniki samochodowej jestem, a na necie przeczytałem że powodów można szukać od usterek mechanicznych po błędy z oprogramowaniem - chciałbym oddać becię w pewne ręce.
#mechanikasamochodowa #motoryzacja #samochody
  • 5
@azbestnyPlac: mialem kiedyś 330ci i na hamowni wyszło 190hp długo szukałem przyczyny bo disa wymieniona bo grzechotala i jakies błędy robiła a poza tym wszystko było Ok. W końcu jakoś przypadkiem sprawdziłem ciśnienie na listwie paliwowej bo był tam taki wentylek jak w kole i wyszło bodajże 1,8 bara a powinno być około 3. Wymieniłem filtr paliwa który jest pod autem i pompę paliwa i auto od razu odżyło. Następna wizyta