Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Jakie mieliście pytania ze Springa na rozmowach kwalifikacyjnych? (obojętnie jaki poziom)

Obecnie pracuje jako "junior r&d engineer" (czyli inaczej mowiąc junior java xd) ale głównie u nas jest jeszcze JEE i tak myślę że jakbym chciał no za rok zmienić firmę to zapewne dostnę Springa i muszę się sam we własnym zakresie go pouczyć.

Ogólnie znam SpringBoota, wiem jak się tworzy aplikacje, resty, jak się do bazy woła, te podstawowe adnotacje, dependency injection, aop, wiem też mniej więcej jak działa security. Tylko nie wiem czy to na juniora wystarczy, dlatego też pytam jakie mieliście pytania na rozmowach. A może jakieś zadania do wykonania?

#spring #java #programowanie
  • 28
@MrFisherman: wow dziękuje Tobie bardzo za tą wiedzę. Niestety większość zagadnień które opisałeś są mi obce i widzę że czeka mnie nie lada wyzwanie z tym wszystkim, wiek już też nie najmłodszy może uda mi się cokolwiek ogarnąć z tego wszystkiego. Będę pisał na pewno ale najpierw przerobię ten kurs z udemy:
https://www.udemy.com/share/1047cg/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bubuch: wydaje się spoko, próbuj pisać swoje rzeczy przy okazji nauki z toutoriala, na początku obczaj sobie środowisko w którym będziesz pisał, polecam InteliJ, wersja community jest za darmo, ultimate za darmo dla studentów