Wpis z mikrobloga

@psonaczek: kilka lat temu gadalem z kobieta ktora wozila tak psa. Mowila ze to swietny wynalazek bo pies jest stary, tylko ludzie to #!$%@? i sie z niej smieja, a nie raz podobno nawet sa agresywni ().

Rzecz dziala sie w polsce :/
  • Odpowiedz
  • 60
@psonaczek Polskę czeka jeszcze długa cywilizacyjna droga. W UK możesz wziąć pitbulla co wygląda jak jamnik na spacer w wózku, wbić z nim do kawiarni i nikt nie będzie miał o to spiny.
  • Odpowiedz
Sąsiedzi mieli kiedyś wilczura z dyskopatią - niewładne tylne nogi. Po bardzo długim okresie WYLECZYLI - ale co się mieli z tym (przemiłym) psiakiem. :/
  • Odpowiedz
W UK możesz wziąć pitbulla co wygląda jak jamnik na spacer w wózku, wbić z nim do kawiarni i nikt nie będzie miał o to spiny.


@Pieron: Ale robiłeś tak czy po prostu gadasz jakieś bzdury z dupy?
  • Odpowiedz
  • 41
@romek898 mieszkam na tyle długo w UK żeby wiedzieć, że mogę zrobić wiele rzeczy - pójść w szlafroku do marketu, ubrać na różowo, zostać obsłużonym w sklepie przez osobę w trakcie zmiany płci czy wozić się z jamnikiem i nikt się nie dopieprzy. Akurat psa w wózku widuję u siebie w Costa Coffee więc zakładam, że skoro pojawia się regularnie to nie robi to problemu. Oczywiście rozmawiamy o normalnym angielskim mieście
  • Odpowiedz
  • 0
@Pieron ale jak wejdziesz w kapturze, to mogą Cię wyrzucić, nawet jeśli jesteś Brytjk0 łysą w czasie chemioterapii ( _) #truestory zresztą mnie z tesc0 też wyrzucili
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@psonaczek: bez śmiechu.. Tam też może być dziecko :-P mam jamnika którego czasem wrzucaliśmy naszemu synkowi jak jeszcze był malutki. Jamnik nie ujdzie za daleko :-) z odległości wyglądało jakbyśmy wozili psa :-P
  • Odpowiedz