Wpis z mikrobloga

ERROR-19 w radiu Pioneer MVH-S120UB

Siema, w astrze zmieniłem radio na wyżej wymieniony model. Instrukcja podpowiada, że jak się połączy radio z telefonem to będzie jeszcze kilka dodatkowych bajerów - Advanced Remote Control App (Pioneer ARC).
Niestety robiąc tak jak to jest przykazane (inaczej w sumie się nie da) podłączając telefon z radiem przez kabel usb niestety wyskakuje error19, który uniemożliwia korzystanie z apki. Kabli próbowałem z 5 różnych (każdy miał funcję przesyłu danych).
Radio podłączone zgodnie ze sztuką, stacje odnajduje elegancko, na jacku gra super, nic nie pierdzi, miód malina.

Miał ktoś taki problem? Na yt jest kilka filmików typu error 19 easy fix, ale robiąc krok po kroku tak jak oni u mnie nic się nie dzieje. Miał ktoś taki problem, albo umie mi wytłumaczyć co to oznacza i jak to naprawić?
Dzięki!

#motoryzacja #astra #astrah #pioneer #radiosamochodowe
  • 8
  • Odpowiedz
@wstalemwczesnierano:
kurczę zapomniałem powiedzieć ze próbowałem i na 2 różnych telefonach. Po ich stronie wydaje się, że wszystko jest ok tzn. telefony nigdy z żadnym radiem ani innym urządzeniem nie świrowały tylko działały jak talala
  • Odpowiedz