Wpis z mikrobloga

@tankowiec_lotus: Zapomniales dodać, że wielki PRAWNIK BEZOBJAWOWY wkreca widzom, że jest blokada informacyjna w sprawie braku prądu przez dwie godziny ( z powodu zerwanej linii ) w postsowieckich republikach bananowych.
Szkoda, że nie dodał nic o Astanie w której Iluminaci budują swoją świątynie NWO xD
@MajorParowa: O Astanie mówili z 11 lat temu. Zresztą większość znanych foliarskich rozkmin to wiecznie podgrzewane mielone. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Się oglądało starożytnych kosmitów, Obamę chcącego lekcje seksu w przedszkolach i reptyliańskie gały. Na szczęście nie lubiłem oglądać spiskowe filmy 5h bo były dla mnie za długie, nudne i nic w sumie nie wnosiły. Wolałem czytać i pisać niż słuchać bełkotu i bardziej się wkręcałem przez
@Skorvez_957_: Ja pierwsze przygody z foliarstem miałem jako nastolatek poprzez książki Ericha von Danikena. W latach '90 zrobiły się w Polsce bardzo popularne za sprawa wysyłkowej sprzedaży książek. Kilka przeczytalem w całości, a część wyrywkowo. Zbierałem też czasopismo Faktor X w którym były poruszane foliarskie tematy. Jako sceptyk zawsze podchodziłem na luzie. Pomine już też wszystkie końce świata i inne durnoty, które draktowalem z dystansem jednak zawsze pozostawiłem sobie pytanie, a