Wpis z mikrobloga

#niemcy #niemiecki #ksiazka #crowdfunding #dziennikarstwo #pytanie #ama

Hej! Zachęcony przez ekipę portalu Polak Potrafi, postanowiłem zaproponować ludziom na Wykopie włączenie się w pracę nad książką "Lekcje Niemieckiego", której jestem pomysłodawcą. W poniższym filmiku streściłem, jak można się włączyć:

Swoją prośbę kieruję głównie do tych z Was, którzy albo mają za sobą wyjazd do Niemiec, albo obecnie tam mieszkają. Napiszcie w kilku słowach o swoim pobycie. To będzie jeden z tematów poruszanych w publikacji. Jestem też otwarty na wszystkie dodatkowe sugestie i pytania o ile są merytorycznie związane z tematem wydania "Lekcji Niemieckiego" :-) Postaram się odpisywać na bieżąco. Dzięki za ewentualne zaangażowanie. Pełne info o książce znajdziecie na Polak Potrafi pod tym linkiem: http://polakpotrafi.pl/projekt/lekcje-niemieckiego
grajek_luk - #niemcy #niemiecki #ksiazka #crowdfunding #dziennikarstwo #pytanie #ama
...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tusiatko: Fajnie, może się nas tu trochę nazbiera. Może zanim przejdziemy do poważniejszych tematów, to napiszcie parę słów o powodach waszego wyjazdu. Ja muszę odejść od kompa, bo jadę robić wywiad z politykiem Partii Zielonych na temat ekologii, ale jutro z rana wracam do dyskusji :) Pozdrawiam!
  • Odpowiedz