Wpis z mikrobloga

Siemka ma ktoś może odkurzacz od #xiaomi i posiada ten #!$%@? Connect box od #upc próbuje podłączyć mojego trouver Findera z mi home i wyskakuje cały czas ten sam błąd. Oczyszczacz powietrza udało się po wielu próbach połączyć ale odkurzacza ni #!$%@?. Oczywiście ustawiłem proste hasło bez znaków specjalnych na 2.4g bo 5 nie widzi. Próbowałem wszystkiego i nic. Gdy miałem starego Horizona apka łączyła się elegancko i wszystko działało. Ten ubeki z upc nie wiedzą nic jak zwykle. Zwalaja winę na odkurzacz ofc.
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@damian1123 mam inna nazwę i inne hasło. Oczyszczacz powietrza połączył bez problemu po korekcie nazwy sieci 2.4 i innym haśle. Odkurzacz niestety sobie nie poradził z połączeniem z tym modemem. Hasło do wifi poprawne bez znaków i błąd połączenia wyskakuje.
  • Odpowiedz
@Fushnikov: jeszcze sprobuj zrobic hotspota z innego telefonu i wtedy sprobowac. Jesli sie uda to jeszcze ew moze mu szerokosc pasma przeszkadza albo typ szyfrowania. Jesli sie nie polaczy z hotspotem to moze 1% szansy na uszkodzenie modulu
  • Odpowiedz
@Fushnikov: U mnie problem był z oczyszczaczem, sprawdź inny sposób szyfrowania ustaw tylko WPA lub WPA2 zamist trybu mieszanego, a masz horizona dekoder jeszcze?Możesz go kablem podłaczyć i będzie jako dodatkowy router w podsieci, ja tak mam wszystkie urządzeni bo connect box nie wyrabia psychicznie działani na dwóch pasmach jednocześnie..
  • Odpowiedz
@Fushnikov: mialem i giga connect boxa i connect boxa i zarowno z oczyszzaczami i odkurzacz=zem xiaomi zero problemow. Chociaz zdarzylo sie dwa razy ze odkurzacz przestal gadac z siecia i trzeba bylo go dodawac na nowo.

@szoon: od kiedy upc pozwala na emisje sieci z dwoch urzadzen? mialem i horizona i connectboxa jednoczesnie i nie zezwolili na cos takiego.
  • Odpowiedz
@szuwarek-mini: To jest ta sama sieć, horizon podpięty kablem z connect boxa(utp) jest po prostu kolejnym AP które rozsyła swoja siec. U mnie jest o wiele większy zasieg z horizona, a stoją obok siebie + to daje możliwość posiadania jednego urządzenia z 2,4 drugiego z 5(w zasadzie to horizon mi nadaje dwie częstotliwości ale chyba da się to jakoś ograniczyć do jednej)
  • Odpowiedz
@szoon ja mialem w domu connect boxa i horizona. Jednoczesnie. Rozmawialem z nimk, bo chciałem, aby connectbox byl przy komputerach i kablem ibternet do nich, a w salonie horizon i tam chcialem, zeby horizon tez dzialal jako urzadzenie sieciowe zeby wpiac tv i konsole.
Ale zgodnie przez dlugi czas twierdzili, ze nie ma takiej mozliwosci, ze blokada i albo jedno urzadzenie, albo drugie.
  • Odpowiedz
  • 0
@szoon możesz napisać do mnie pw jak to zrobić krok po kroku?? Ten Connect box to jakiś dramat. On buczy piszczy #!$%@? wie co jeszcze robi. Kablem jak do Horizona? Mam ten stary vo ten nowy ma nagrywarek 30dniowa i nie można reklam przewijać. Jakiś obłęd co te UPC wyczynia.
  • Odpowiedz