Wpis z mikrobloga

Rób ludziom wodę z mózgu, strasz ich eksperymentem medycznym. Głoś tezy o nieprzebadanych szczepionkach.
Bądź w pełni zaszczepiony( ͡° ͜ʖ ͡°)-


https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/ktory-polityk-sie-zaszczepil-czy-jaroslaw-kaczynski-jest-zaszczepiony/dr9fvpe,79cfc278
#bekazkonfederacji #szczepienia #bekazprawakow #neuropa #koronawirus #polityka
Normie_Lurker - Rób ludziom wodę z mózgu, strasz ich eksperymentem medycznym. Głoś te...

źródło: comment_1643192931cUpO9iZ2SaNJptFvDFFOiW.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
Dziś na wykopie przeczytałem, że oni najprawdopodobniej tak naprawdę się nie zaszczepili, tylko tak mówią, a tak na prawdę to kupili wpis do bazy i certyfikat xDD


@Arizona12: wyparcie kuców nie zna granic xd
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: nie przemówisz im. to tak samo jak lewica, to co lubią to prawa człowieka, to czego nie lubią powinno być zakazane. Oni po prostu nie czują się komfortowo z wyborem, musi ich ktoś zawsze brać za mordę i pokazywać paluszkiem co wolno, czego nie wolno.
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: mam w dupie co gada o eksprymentach, w 80% pokrywa się ta prtia z moimi poglądami. Druga sprawa jak pisowców jest 35% a większość pisowców mówi ze jest przeciwko zakazowi aborcji to też mówisz ze to nie są prawdizwi pisowcy. Zadna partia nie wpisze sie w 100% w moje poglądy i trzeba iść na ustępstwa. A ty jestes zwykłym głąbem jesli myślisz ze cokolwiek to zmieni ze on jest
  • Odpowiedz
mam w dupie co gada o eksprymentach, w 80% pokrywa się ta prtia z moimi poglądami. Druga sprawa jak pisowców jest 35% a większość pisowców mówi ze jest przeciwko zakazowi aborcji to też mówisz ze to nie są prawdizwi pisowcy. Zadna partia nie wpisze sie w 100% w moje poglądy i trzeba iść na ustępstwa. A ty jestes zwykłym głąbem jesli myślisz ze cokolwiek to zmieni ze on jest zaszczepiony xDD


@
NormieLurker - > mam w dupie co gada o eksprymentach, w 80% pokrywa się ta prtia z mo...

źródło: comment_1643193809jqmi8mpDYJUkKc46RwW8NP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
nie przemówisz im. to tak samo jak lewica, to co lubią to prawa człowieka, to czego nie lubią powinno być zakazane. Oni po prostu nie czują się komfortowo z wyborem, musi ich ktoś zawsze brać za mordę i pokazywać paluszkiem co wolno, czego nie wolno.


@haxx: głoś tezy o nieprzebadanych szczepionkach, sam bądź zaszczepionym. Nie widz tu żadnej hipokryzji? xdd Powiedz mi, kto normalny chciałbym szczepić się szczepionką, która wg
  • Odpowiedz