Wpis z mikrobloga

@vvertoi: nie no ja aktywnie nie szukam, bo mam prace, chodze na rozmowy najczesciej przez headhunterow lub rekruterow tak dla sportu bo moze mi sie spodoba i dadza fajne warunki.
@MWittmann: kilka razy mi sie zdarzylo, ze oddzwonili podziekowali i powiedzieli ze wybrali kogos innego i gdzie tu shitstorm?
  • Odpowiedz
@MWittmann: w sumie kiedys gdy pomagalam w rekrutacji w jednej firmie to tylko jedna osoba zrobila awanture ze jestem niekompetentna osoba do rekrutacji xD ale to mnie utwierdzilo w tym ze podjelam dobra decyzje :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Jarem12 ja już kilka razy miałam że nie, właśnie teraz już tydzień opóźnienia bo mieli zadzwonić do końca ubiegłego tygodnia, wiem że nie dostałam tej pracy ale myślałam że zadzwonią xd
  • Odpowiedz
Niby mogliby powiedzieć że tylko jeśli zaakceptuja to się odezwa w sumie wyszłoby na to samo, ale tez szczególnie w Polsce ludzie nie akceptują krytyki często, to dla nich trochę jak wypowiedzenie wojny więc potem by byli obsmarowani w różnych miejscach. Wyobrazasz to sobie? Ze dzwonią i mówią że nie przyjęliśmy bo za np. słaby angielski itd. jest dużo osób którym wydaje się że coś umieja a życie to weryfikuje, tacy ludzie
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Tak bo zazwyczaj sobie odpuscisz, zresztą to jest trochę jak na tinderze weź zrób eksperyment i po randce mow chłopakom co ci się u nich nie podobało że nic z tego nie wyjdzie, zobaczysz różne reakcje, ale żadna dziewczyna tak nie robi bo woli sobie oszczędzić epitetow w swoim kierunku kolega raz nawet prosił o feedback z randki i obiecywał że się nie obrazi to też nie chciały mówić.
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: kiedyś dostałam pracę, przede wszystkim dlatego, że po rozmowie kilka razy się przypomniałem, a jak później się okazało, pracodawca uznał, że mi zależy i temu wygrałem, w wyścigu po najniższą krajową. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz