Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends

Pytanie o aplikacje do LoL-a.

W Mobalytics pokazuje się czy postać jest silna czy słaba w early/mid/late (kolory zielony/pomarańczowy/czerwony). Dzięki temu wiem, że np. na początku warto zrobić invade do enemy jungle lub trzymać się swojej.

Zmieniłem ostatnio aplikację na Porofessor (była polecana, bo podobno w Mobalytics jest dużo błędów w danych; sam widzę, że są lepsze np. runy, według mnie prawdziwsze counterpicki). Ale nie widzę tam informacji o sile w fazach gry. Może źle szukam? (używam od niedawna)

Było to dla mnie bardzo pomocne, bo po prostu uczyłem się, która postać kiedy jest silna nie znając jej lub upewniałem się w swoich podejrzeniach.
  • 10
@mk321: To w każdym meczu grasz czymś innym? W ten sposób to raczej ciężko się sensownie uczyć gry. Wybierz sobie jedną postać, poczytaj parę minut jak nią grać i zagraj nią kilka gier i dopiero bierz następną.
@Murasame: nie no mam zestaw kilku postaci, którymi gram. Ale gram tylko na jungli, więc liczba champów ograniczona. A że gram już kilka lat, to trochę się tego nazbierało. Obecnie gram 3-4 postaciami i muszę z nich wybrać. Zazwyczaj counterpick to któraś z nich.
@mk321: Tak szczerze to nigdzie. Swoją rolę to już z doświadczenia wiem a inne na logikę biorę. Na assasynka nie bierzesz maga, na range topa nie bierzesz tanka a adc nie bierzesz nigdy bo to useless rola dla masochistów XD