Wpis z mikrobloga

To jest hit hahaha widzieliscie co sie dzieje na tiktoku i twitterze co wrzucaja te dzieci co sa teraz na obozie teamx? hahaha placza bo Monika faworyzuje jakas najmlodsza uczestniczke i tylko ją przytula a nie po to rodzice im placili 2099 zl by Monika ich nie przytulala i musialy patrzec jak przytula tylko tą jedna hahahahhaha albo alarm i skandal bo Monika z Pedrem i produkcja palila i smierdzi im wszystkich w pokojach xd ahh rodzice beda zajebiscie zadowoleni xd oby juz nikt nie wysylal dzieciakow na to gowno xd
Czemu zawsze wszystko za co sie wezmie teamx to gowno? Perfumy smierdziele, kosmetyki gowniane, platki ohydne, swieczki ukradzione, filmy zalosne i nawet oboz do dupy hahah
#teamx #revo #zebo #wardega #friz
  • 17
  • Odpowiedz
E tam nie przeżywaj, za moich czasów na koloniach w podstawówce opiekunowie wieczorami chlali i puszczali nocami głośno muze, a z rana jeszcze wódą od nich #!$%@?ło.
  • Odpowiedz
@yeyayeju: tez tak cos kojarze z jednej kolonii gdzie wychowawcami byly jakies szczyle ale tak to raczej porzadni byli xd nie mam zlych wspomnien xd
@Bully37: to straszne co te internety i influencery robia z mozgami tych dzieci xd
  • Odpowiedz
@corryand: jak ja jeździłem na kolonie to zabierano nam telefony, były to czasy gdzie nokia 3510i to był luksus, dostawaliśmy tylko na godzinę by móc ewentualnie zadzwonić do rodziców, opiekunowi walili wódkę i palili przy nas, bywało że przy obiedzie (nie było jeszcze zakazu palenia w lokalach gastronomicznych)
  • Odpowiedz
@zobajakafranca: Nie dalej jak wczoraj widziałem gdzieś na YouTube jakiś niusowy film gdzie jakaś uczestniczka tego obozu Team X narzekała na warunki, że pokoje małe i tak dalej. Swoją drogą dziewczyna na tle reszty uczestników a raczej uczestnik wyglądała tak na mocno starszą w porównaniu do innych i wyglądała jakby przyjechała tam raczej dla atencji nie na obóz.
C....._ - @zobajakafranca: Nie dalej jak wczoraj widziałem gdzieś na YouTube jakiś ni...

źródło: comment_1643224472UfuVKEoSY7m3tl6fPVKCPB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@yeyayeju: Ja na kolonie/obozy nie jeździłem ale to samo pamiętam z wycieczek szkolnych. A już byłem trochę starszy i pojechałem ja jako opiekun na pewien obóz taneczny to zachowanie opiekunek często przypominało mi trochę Warsaw Shore nie mówiąc o tym, że miałem głowę jednej opiekunki między nogami.
  • Odpowiedz
@corryand: Tak szczerze. Ja rozumiem, że z budżetem który ma team x to tam powinny być prostytutki na żyrandolach, Święty Mikołaj w hawajskiej koszuli zjeżdżający na nartach po schodach i małpa na monocyklu grająca na talerzach ale czego w się niby spodziewaliście po typ projekcie? Zwłaszcza po pierwszej edycji XD Przecież tam są ludzie dla których ten team x jest respiratorem i to znaleźli się tylko dla tego, że inne
  • Odpowiedz
@tabarok: no tel powinien byc zabierany i wydawany raz dziennie a tak rodzice maja tel do opiekuna i tyle.. a tam dzicz jakas z telefonami, dzieci sie nie bawia tylko nagrywaja, nic ten oboz twz ich nie nauczy.. zero pozytku. Nie wyslalbym dzieciaka na taki oboz psychofanowski..
  • Odpowiedz
@Cztero4tomowy_: ano jest. Teraz się broni, że tak nie było i to wszystko w żartach. Jeszcze jej przyjlepują, że dzieciaki wróciły i miały pokradzione rzeczy, gdzie ta się chwaliła co na wyjeździe nabyła
  • Odpowiedz
@jaydi1: Rzeczy które nabyła na obozie mogła kupić tam. Bo ogólnie nie dość, że skasowali ponad 2k za ten obóz to na terenie jego z tego co Monia czy tam ktoś na jakiejś relacji mówił był jeszcze obozowy sklep z ich rzeczami XD
  • Odpowiedz