Wpis z mikrobloga

@Jin: a ludziom się wciska, że przecisk komputerowo sterowany, szmery bajery a potem trzymasz taki szajs w łapach i jak się chcesz po dupie podrapać to potem trzeba korygować ;)
  • Odpowiedz
@theodolit:

Serio takie głupoty opowiada się klientom? Ja sterowałem kamieniem podłożonym pod spód i przytrzymałem butem. Pierwszy strzał w życiu.
  • Odpowiedz
@theodolit:

Racja, przypomniałeś mi jak kiedyś, jeszcze w Polsce kleiłem różne folie i sam wymyślałem bajki na poczekaniu jak coś średnio wyszło, a nie chciało mi się poprawiać.
U Niemców nauczyłem się mieć #!$%@? - dopóki trafiłem z kopaniem w działkę i nikt nie zginął to jest dobrze.
  • Odpowiedz
@FejsFak:

To mogę tylko oszacować, bo każdy element pracy wyceniony jest osobno i nie wszystkie znam. Ale zakładając najprostszą opcję - dziura w ziemi, strzał i zakopanie 1,5 - 2 tys € musi kosztować.
  • Odpowiedz
@FejsFak:

Nie wiem jak w PL ale w DE rycie w ziemi to nie są tanie rzeczy - wszystko robimy maszynami, a te muszą się zamortyzować.
  • Odpowiedz
@Jin: akurat taki kret do przepustów nie jest bardzo drogi. Ile metrów można nim zrobić? W sensie jaką odległość jednorazowo jest w stanie pokonać?
  • Odpowiedz
@FejsFak:

Nasz wąż ma 25m i to chyba maks, żeby można było go skręcić w lewą stronę, żeby odwrócić kierunek ruchu.
  • Odpowiedz