Wpis z mikrobloga

Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem na kolory. (Otwórz w nowej karcie.)

Tag do obserwowania -> #liczymylockdown

Na niebiesko pokolorowane ostatnie 7 dni.

Plus przy pierwszym komentarzu -> zawołam do następnego

Chcesz być zawsze wołany? Daj plusa tutaj

Tabela zawiera średnią kroczącą (7 dniową)

Pełna tabela:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1P5lGkYE2ZFPqVXoqoTxvcd9m9hkB2ZP-XA4a-uAXgZs/edit?usp=sharing

#idziemypolockdown #koronawirus #narodowakwarantanna
taior3 - Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem ...

źródło: comment_1643104332M53kxoDAT4ady8vXk21OR2.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@PaaD: przykre jest to, że człowiek z jednej strony się cieszy, z drugiej czuje niedosyt. Szczególnie miłośnik gier idle (ja) gdzie cyferki ciągle rosną :D
Ale z dwojga złego turbo lepiej tą stroną.
  • Odpowiedz
@taior3: hmmm, dziwne. Połowa więcej testów jak wczoraj a przyrost znacznie mniejszy, spadło R.

@PaaD: zapomnij na razie o hamowaniu, w wielu województwach dopiero się zaczyna rozkręcać. Ale wygląda jakby przyhamowało w pomorskim, co jest o tyle dziwne, że tam nie ma ferii. Coś mi te dane śmierdzą.
  • Odpowiedz
@Salido: A to dopiero pierwszy tydzień wznoszącej, przed nami 2-3 tygodnie wysokich wyników. Nawet przy zmianie reguł może dojść do 2-2.5 mln na kwarantannie.
  • Odpowiedz
Ale wygląda jakby przyhamowało w pomorskim, co jest o tyle dziwne, że tam nie ma ferii. Coś mi te dane śmierdzą.


@krystal_Tri_tapik: w tv mówili że w pomorskim oczekiwanie na test wynosi nawet do 3 dni. Może dlatego mają spadek bo nie wyrabiają z testami.
  • Odpowiedz