Wpis z mikrobloga

@Zjem_Ci_nos: Bardziej mnie w sumie śmieszy podejmowanie takich decyzji w wieku gdy specjalnie nawet nie wiesz na co się decydujesz i dlaczego.
KK ma w zwyczaju "wkręcać" pewne decyzje osobom które nie mają możliwości bądź prawa podjąć ich w pełni samodzielnie, a potem oczekują, że się będzie tychże zobowiązań przestrzegać XD
  • Odpowiedz
@Lolenson1888 przyrzekałem i dotrzymałem. Spowodowało to bycie wyrzutkiem w grupie bo jako jedyny nie piłem i nie wołali mnie na imprezy. Plus taki że potrafię kontrolować picie i jak trzeba powiedzieć stop to stopuje i nie muszę pić alko nawet przez miesiące.
  • Odpowiedz
@kocurowy: W liceum piłem konkretnie i nie rzadkie były imprezy od piątku do niedzieli. Jak zacząłem pracę zacząłem pić mniej i mniej imprezować, a aktualnie w ogóle nie piję. Moim plusem było to że w liceum się wybawiłem bo często widziałem ludzi(większości laski) zerwane z łańcucha na studiach co dopiero odkrywali alkohol.
  • Odpowiedz
KK ma w zwyczaju "wkręcać" pewne decyzje osobom które nie mają możliwości bądź prawa podjąć ich w pełni samodzielnie, a potem oczekują, że się będzie tychże zobowiązań przestrzegać XD


@Kremufka2137: czekaj, to przez kościół nie wolno nieletnim sprzedawać alko i papierosów? ale ciemnogród xD
  • Odpowiedz