Wpis z mikrobloga

#wakacje #imprezowanie #podroze #hiszpania #chorwacja Witam mirki, wakacje się nieubłagalnie zbliżają, razem z ekipą (jest nas 4) chcielibyśmy pojechać na wakacje za granicę, rok temu byliśmy w Chorwacji plus Włochy, więc tam raczej nie (Chorwacja do rozważenia). Celujemy w Hiszpanię najbardziej, ew. Portugalia. Szukamy miejsca gdzie jest bardzo dużo młodych osób (typowo imprezowe wakacje, duże, pełne kluby). Budżet na osobę około 3500 zł max. Czyli liczę 2000 max za mieszkanie i lot na 10 dni (jak fajne miejsce to można skrócić do 8 dni) Ktoś poleci jakieś fajne miejsce? Patrzyliśmy Majorkę i Lloret de Mar, Ibiza chyba za droga tak mi się wydaje.
  • 4
  • Odpowiedz
@magnuss: @proelokozak: Majorka to mój numer 1 kierunek na wakacje, ale... Hiszpania jest droga. Baleary z całej Hiszpanii najdroższe. Wszystko jednak zależy w jakich miesiącach. Za 3500 zł da radę ale musicie szukać tanich lotów i jakiś airbnb. Majorka jest też dużą wyspą i to też ma znaczenie dokąd się udacie. Wyspa jest uwielbiana przez dwie bogate nacje - Brytyjczyków oraz Niemców. Każda miejscowość jest upatrzona przez inną nację. Ostrzegam,
  • Odpowiedz
Ibiza chyba za droga tak mi się wydaje.


@proelokozak: #!$%@? od przelotow i mieszkania bo to sie czasem da znalezc tanio, to zaleznie od stylu imprezowania i tego ile chcecie imprezowac, budzetu by moglo braknac na same kluby. Srednia cena dobrych klubow ze znanymi nazwiskami to 50eur za sam wjazd do tego kolo dyszki za wode nie wspominajac juz o alkoholu typu 20eur + za drina ;)
  • Odpowiedz