Wpis z mikrobloga

@mchmjszk: polecam Ci grupy FB i szukanie okazji, na pewno się jakaś znajdzie. Ale jak mówi klasyk: tanio to już było ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam muszę przyznać, że swoim GSR jeszcze nigdy nie jeździłem i już mi trudno wytrzymać tę zimę
  • Odpowiedz
  • 0
@afromort: Jeszcze 52 dni do wiosny :D

Problem w tym, ze nie szukam konkretnego modelu, biorę pod uwagę kilka.
Chciałbym fazera s2 z absem( chyba ty takiego wcześniej szukałeś) gsr, zwykłego fazera z owiewkami, sv itp.

Co się trafi w moim budżecie, w dobrym stanie, i przejdzie oględziny u mechanika to kupię.

Jeszcze w zeszłym roku, byłem oglądać kilka motocykli i sam śmietnik, dla tego teraz ograniczam poszukiwania do 100km bo
  • Odpowiedz
@mchmjszk: Tak, miałem niemalże identyczny zakres poszukiwań, ale bez fazera z owiewkami. Jeszcze w głowie miałem horneta.
Co do 100km to zgadzam się, bez sensu jeździć po Polsce. Ja swój znalazłem 30km od siebie
  • Odpowiedz
  • 0
@afromort: Trochę te wszystkie akcesoryjne gadżety straszą bo już myśle, ze po dzwonię zamiatali najtańsze xD ale z drugiej strony sam mam akcesoryjne klamki, lusterka i wydech, tylko ja trzymam wszystkie oryginalne części i a każdą zmianę dokumentuje na zdjęciach
  • Odpowiedz
  • 0
@afromort: No nie, ale jak ścigałem naklejki to zrobiłem zdjęcia przed i po, wiem, ze teoretycznie mógłbym zmienić na nich datę ale lepszy taki dowod ze nie było dzwona niż zaden
  • Odpowiedz
@afromort: Hej, masz gsr 600? Który rocznik, jak się sprawuje? Ja mam rocznik 2010 od roku. Jestem trochę zaskoczony tym jak mocno hamuje silnikiem jak jadę powoli na trójce i spuszczę gaz to trochę "dobija". Masz coś takiego?
  • Odpowiedz