Wpis z mikrobloga

@Kroledyp: to ile on zebrał? wychodzi, ze ok 40k zł

Przy całej sympatii do Marcina, w mojej ocenie niektóre wydatki są mało związane z biznesem. Ale chyba nie dokładałem się do tego.

Czemu większość głównych graczy na tagu "robi Machaja" i wrzuca mnie mnie na czarno listę?
  • Odpowiedz
#grubasulany
#babcia
krzyzowa
Stracilem troche czasu i przejrzalem gnioty Gapcia i Prezesa zeby to zweryfikowac. I wyszlo mi ze ok 4500 USD brakuje. Machaj mowil ze dal Gapciowi sprzet do kuchni, gary i piec a Gapcio wpisal to w koszty. Wiza kosztowala go 285 usd a wpisal 500. Zreszta tam wszystko jest tak rozliczone zeby sie na koncu zgadzalo dla psychofanow naszego Gapcia a nie zeby oddawalo
  • Odpowiedz
@wataf666: no dokladnie. Ja do momentu kiedy pokazal to rozliczenie to mu kibicowalem i zyczylem zeby mu to wszystko wypalilo. Ale po tym rozliczeniu to zobaczylem jaki to jest czlowiek. Potem za pytanie o to rozliczenie pod jego filmem dostalem bana :)
  • Odpowiedz
@grubas_ulany: kuchenke dal mu Machaj za darmo. Mial dwie te kuchenki i jedna dostala Thyda a druga Gapcio.
Materac jeden mniejszy czerwony mial juz na starym mieszkaniu a drugiego nie kupil. Byli z Pawlem ogladac ale Gapa zrezygnowal. Ale w koszty wrzucil :)
  • Odpowiedz
@bardzojednorazowy: kolego jak odlozysz wszystkie sympatie i antypatie i popatrzysz tylko na liczby i suche fakty z nimi zwiazane to zobaczysz ta sytuacje taka jaka ona jest bez zadnej emocjonalnej otoczki. Wystarczy polaczyc kropki.. Tyle
  • Odpowiedz
Ja do momentu kiedy pokazal to rozliczenie to mu kibicowalem i zyczylem zeby mu to wszystko wypalilo


@Nightshift_: miałem tak samo a bana dostałem bo mu napisałem żeby się zdecydował czy chce robić patokontent z machajem czy familikontent bo te dwie rzeczy się gryzą, nie pasują do siebie czego jesteśmy świadkami teraz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Nightshift_: nawet starałem się go bronić tutaj bo wierzyłem że jest ofiarą krętactw łysego ale jak czas pokazał okazało się że nie jest wcale gorszy w te klocki i rzec nawet można że uczeń przerósł mistrza
  • Odpowiedz
Czemu większość głównych graczy na tagu "robi Machaja" i wrzuca mnie mnie na czarno listę?


@bardzojednorazowy: może dlatego że wszystko co tu piszemy bierzesz na poważnie, co powoduje pewnie też że zawsze jesteś na NIE więc pewnie też ludzie z automatu są na ciebie na NIE. czasami wypowiadasz się bez kontekstu, bez znajomości tematu co niestety upodobnia cię trochę bardziej niż trochę do łysego. również masz dziwne konto które zmartwychwstało
  • Odpowiedz
@ziolowytomek: tak pamietam. Towar schodzil od reki, najlepiej sejfy i tostery. Po kilku dniach trzeba bylo domawiac z Chin bo nie bylo na stanie. Ekspansja rynkowa, kanaly dystrybucji, targetowanie klientow. Wszystko bylo..
  • Odpowiedz