Wpis z mikrobloga

@cirilla1989: Przewiało Mnie zimne powietrze w śluzie gdzie odbiera się towar, pół mordy mnie boli w środku i na zewnątrz. Biere antybiotyk. Ogółem to dało by się jakoś znieść, ale te poranne budzenie z bólem o 4 coś strasznie Mnie męczyło. Już tak Mnie bolało że chciałem tylko spokoju i pomocy, a reszta sie nie liczyła. Tak się przedstawia Moja sytuacja.
@cirilla1989: szczerze to nie wiem. lekarz mi przejechał palcem po potylicy, kierując się w strone policzków, następnie spowrotem w stronę łopatki i mówił że jakieś mieśnie są, i jak Mi szyje zawieje to własnie tak będzie boleć. Co prawda mam do usunięcia ząb nr 8 na dolnej szczęce ale żeby tak góra i dół zębów, mordy bolała to chyba nie od tego głównie. Dał jakieś Apo-Napro i Nimesil. Tyle.
@Syn_JankaW:

szczerze to nie wiem. lekarz mi przejechał palcem po potylicy, kierując się w strone policzków, następnie spowrotem


Węzły chłonne masz za uszami wzdloz szyji, pod pachami. Polecam masc kamforowa albo jakąś przeciwzapalna się smarować (nawet jeśli chodzi o mięśnie)