Wpis z mikrobloga

Właśnie dzisiaj mija rok od kiedy przestałem palić papierosy. To był mój najgłupszy nałóg. Paliłem dobre 7 lat. Bardzo cieszę się, że już nie śmierdzę fajkami i nie truję się. Poprawił mi się również dość zauważalnie smak oraz węch. Palenie papierosów to totalna głupota, ale sam musiałem się o tym przekonać. #papierosy #chwalesie
Pobierz s.....r - Właśnie dzisiaj mija rok od kiedy przestałem palić papierosy. To był mój na...
źródło: comment_1642926623mscLpKribQIdiSIZjxP6Yx.jpg
  • 45
@sleep_raver: piątka! U mnie 3 lata. I wydaje mi się że to już właściwe rzucenie, wcześniej dwie próby bez powodzenia ale wnioski zostały wyciągnięte więc nie poszło na marne. Teraz jest dobrze, aczkolwiek żałuję że nie jestem osobą która.moze zapalić raz czy dwa do roku bo jednak było fajnie wyjść zapalić ze wszystkimi, mimo to nie żałuję decyzji. Pół fajka i zaraz stoję po paczkę fajek do kiosku - to tylko
@sleep_raver: gratulacje Miras, trzymaj tak dalej
IMO prawdziwa wolność od nałogu zaczyna się dopiero po kilku latach (u mnie po około 3-4 latach), kiedy już żyjesz praktycznie tak jak człowiek, który nigdy nie palił. Nie masz już w ogóle momentów, w których wziąłbyś "buszka", przestajesz też powoli liczyć ile nie palisz, bo jest to Twój "naturalny" stan, na codzień nie zwracasz na to uwagi. Dopiero dzięki temu wpisowi zdałem sobie sprawę,
@sleep_raver: Czyli przy założeniu, że paczka kosztuje ok. 15 zł przepaliłeś w 7 lat ok. 38 325 zł. Więcej, niż moje auto kosztuje ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tak czy inaczej, lepiej zrezygnować późno niż wcale.