Wpis z mikrobloga

Spotkanie z koleżanką z tindera się udało, było dokładnie tak jak sobie zaplanowałem, znalazłem kawiarnię z narożnikiem, gdzie sobie usiedliśmy i wypiliśmy kawkę, gadaliśmy o różnych pierdołach, ona zdecydowanie więcej mówiła a ja na niej pracowałem dłońmi i oczami xd potem ją odprowadziłem i pożegnaliśmy się pocałunkiem w policzek. Ledwo wróciłem do domu, sama do mnie napisała i umówiliśmy się w przyszłym tygodniu :) A to moja pierwsza randka od roku i 3 w życiu, w której był kontakt fizyczny, lvl 27. Po ostatniej próbie rok temu myślałem, że już nic mi się nigdy nie uda w życiu, bo faktycznie dziewczyny zlewają na apkach randkowych przeciętnych facetów, zrezygnowany przesuwałem więc w prawo na różnych apkach i pisałem już w 5 wiadomości, żebyśmy się nie #!$%@? na czacie (odpisują po 5h półsłówkami, to wszyscy wiemy) i siadło w końcu. Porównując to z moim podejściem rok temu dzisiaj mam więcej dystansu (wygląda na to, że późne dorastanie można bardzo szybko przejść). Tym razem się nie zakochałem po pierwszym spotkaniu xd. Ta dziewczyna mi się podoba i po prostu chce z nią spędzać czas :) Mam nadzieje, że ta znajomość będzie ważna w moim życiu :) Chłopaki nie poddawajcie się :)

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/63160743/tldr-tinderowa-kolezanka-nie-jest-tak-atrakcyjna-z/

@Stettiner22, @uszyk90, @wierzacykatolik, @Lesku10, @dawidwwa, @Arkadeus11, @kajak98, @chomont, @broxigar, @zarowka12, @hr44, @voss, @dlugi_, @Ignite, @Rzepson, @guma888, @TrOReven @Eraclea @Wogybogy @przegryw_wykopu
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RotflCopter: a i jeszcze kwestia jak mi się udało nastawienie zmienić: zafundowałem sobie ego crush xd nie każdemu to jest potrzebne ale jak ktoś ma np narcystyczną osobowosc i uważa że coś tam robi dobrze i oparł o to sens całego swojego życia to moze mu pomóc #!$%@? kija w szprychy samemu sobie. Jestem pracoholikiem i sie dostalem do najlepszej pracy jaka sobie moglem wymarzyc i ją rzuciłem po krotkim
  • Odpowiedz
@RotflCopter: życzyłem, żeby dobrze wyszło i się spełniło, cieszę się bardzo, wtedy dałem plusika i teraz również daję( ͡° ͜ʖ ͡°). Mam pytanko, ile ona jest od 1 do 10? Podobnie jak ty? Niżej? Wyżej?
  • Odpowiedz
@Stettiner22: 6,5/10 bym powiedział i wg. mnie jest to sprawiedliwy looksmatch, tak jak to powinno być w życiu od ręki ;) no nie jest najładniejszą dziewczyną jaką spotkałem, ale ma przynajmniej kilka checkboxów zaznaczonych: w miarę chuda, wykształcona tak jak ja i pracuje i najważniejsze: wydaje się mieć tak samo chęć na tą znajomość jak ja i to mi już wystarcza ;)
  • Odpowiedz
@Stettiner22: jak masz wiecej pytań lub chcesz popisac to odblokuj priv, nie wszystko chce tu pisać, nie zrobiłem nie wiadomo czego i wszystko może jebnąć za chwile, ale coś tam pracuje nad swoim życiem
  • Odpowiedz
@Stettiner22: udało się, koleżanka jest obecnie moją dziewczyną i uprawiamy mityczny seks xd napisałem na ten temat wysryw ale mnie koledzy wyśmiali bo użyłem we wpisie wydumanych mitologicznych odniesień a w sumie to jednak można tą moją małą wygraną streścić do tego, że nie #!$%@?łem się w tańcu na pisanie na komunikatorze a na kawie śmiało i odważnie probowalem ją uwieść xd no i najważniejsze: miałem farta, że mi ją
  • Odpowiedz
@RotflCopter: i jak ruchanie?


@BigKahunaDick: bardzo przyjemne i satysfakcjonujące ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale praktycznie wszystkim jestem w jakimś stopniu zaskoczony:

-stymulacja jest delikatna w porównaniu z waleniem samemu i na początku tym się przestraszyłem, ale lepiej
  • Odpowiedz
I w pracy wydaje mi się, że lepiej sobie radzę bedąc zaspokojony: mój focus ze zrobienia czegoś idealnie i lepiej od kolegów i perfekcyjnie przeniósł się w stronę po prostu robienia co do mnie należy.
  • Odpowiedz