Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@arinkao: najlepszy w tym filmie jest Leonardo, którego rola pochłonęła 70% budżetu, piewca skromnego stylu życia i ekologii, który wolne chwilę spędza na jachcie wielkości boiska piłkarskiego :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@arinkao: fajny. Zestaw aktorów ultra #!$%@?.kojarzeni przez pewnie 3 pokolenia. Leo i pani znana ze zdjęć z penisem przy twarzy (i z mocking bird) doskonale. Młody Atryda nie został aktorem jednej roli (mam wrażenie, że Paul maclahlan by ugrzązł, gdyby nie miasteczko). Fajny tak jak zacząłem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@neologic: "o Boże jakie gówno, a gówniarze se pomyślą że ambitne, idź pooglądaj 12 gniewnych ludzi" itp. itd. Mi się podobało bo film rzeczywiście inny od całej papki którą dostajemy, a jednocześnie przystępny.
  • Odpowiedz
@dziekuje: Na filmie przedstawione było, że żyjemy w absurdalnie głupich czasach. Dla mnie mega słaby. Mogę to porównać do jakichś avengersów czy innych superbohaterów w wersji dla "myślicieli". Poziom ten sam, tylko target inny. Ale oczywiście to jest moje zdanie.
  • Odpowiedz
  • 21
A dla mnie film walił satyra bez subtelności, przekaz standardowy, Trump zły, republikanie źli, konserwatyzm amerykański zły, kapitalizm zły. Taki trochę prymitywny był ten film, ale tragedii też nie było. Końcówka zajebista, ze śmiercią Pani Trump i jej proroctwem.
  • Odpowiedz