Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jest sens planować teraz wakacje na wrzesień ? Kierunki: Cypr, Malta, Wysypy Kanaryjskie, Kreta
Bo w sumie chyba teraz będą jeszcze w miarę tanie oferty a z drugiej strony to jest jakieś ryzyko covidowe chyba xd no i nie wiem co robić
#wakacje #podroze #malta #cypr #urlop
  • 12
  • Odpowiedz
@astronic: nie planować. Pójść na żywioł, zamawiać max. 3 tygodnie przed wylotem. Za dużo zmiennych. I uważać na Cypr. Z powodu obostrzeń ( test PCR tu i na miejscu, całkowity lockdown) dwa razy na przestrzeni roku albo odwoływali mi lot, albo sama musiałam zmieniać destynację (na szczęście bezpłatnie).
  • Odpowiedz
@astronic: szczerze mówiąc to dwa sezony covidowe z rzędu nie było większych problemów żeby wlecieć do tych państw. Ja bym planował, a jestem ekspertę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Malta chyba miała najbardziej racjonalny stosunek do tematu, więc w ten kierunek bym celował.

Inna sprawa, że pandemia zaczyna się kończyć, co można przeoczyć w natłoku histerii szurów. Jak się nie wydarzy nic dziwnego to do września już tylko
  • Odpowiedz
  • 2
@phoropter mają to slowo-klucz. Serio, Cypr to covidova ruletka. Byłam raz dawno temu, chciałam wrócić, ale za zmienienie zasad co chwilę, odpuszczam.
  • Odpowiedz
Malta chyba miała najbardziej racjonalny stosunek do tematu, więc w ten kierunek bym celował.


@Pan_Nimbus: a to nie na Malcie nawet na plaży trzeba było nosić maskę?

@astronic: jeśli chodzi o Wyspy Kanaryjskie to ja chyba bym się skusił na planowanie teraz bo oni chyba bardzo luźno do tego podchodzą i nie powinno się to zmienić jakoś diametralnie.
  • Odpowiedz
Pójść na żywioł, zamawiać max. 3 tygodnie przed wylotem.


@en8de: Albo jechać samochodem po prostu. W 2021 6 razy byłem za granicą, w tym 5 razy samochodem, najbezpieczniej. Można zmienić plany w dowolnym momencie. Zwłaszcza jak Ci wystarczają campingi.
  • Odpowiedz
@rakastankielia: ogólnie nie lubię testowania po przylocie, bo to typowa wyciągarka kasy w państwach rządzonych przez kacyków (Afryka czy obecnie Tajlandia), bądź covidowych wariatów. Objawy covida (teraz szczególnie omikron) są jakie są, a test pokazuje co tam autor ma na myśli.
  • Odpowiedz