Wpis z mikrobloga

Co jest śmieszne? Nagłówek "Wysokich Obcaców" w którym hasło #mojecialomojwybor kończy się jeśli chodzi o ciało mężczyzny.
Co jest jeszcze śmieszniejsze? Że prawie 60% czytelniczek WO zgadza się z tym xD
Jedyne standardy jakie ma lewica to te podwójne.

#bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow
Pobierz l.....l - Co jest śmieszne? Nagłówek "Wysokich Obcaców" w którym hasło #mojeciałomójw...
źródło: comment_1642838389EX480SyXdF6ICh2XIIkY0q.jpg
  • 45
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@l-RAD-l: no a ja np. jestem lewakiem i uważam, że każdy ma prawo do pojęcia własnej decyzji (co do kastracji czy aborcji) i w każdym normalnym związku taka decyzja zapada chociaż po rozmowie z partnerem i tyle. To że ktoś w WO ma gwóźdź w mózgu i nie rozumie o czym pisze nie oznacza, że światopoglądowe postulaty lewicy są niesłuszne.
@kuroszczur: Zamiast logicznie odpowiedzieć to reagujesz emocjonalnie. Jakie to typowe dla kuca. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z wielu badań wynika, że frustracja seksualna oraz fanatyzm religijny nie sprzyjają podejmowaniu racjonalnych decyzji w życiu. Z innych badań wynika, że skrajni konserwatyści mają niższe IQ niż ludzie bardziej liberalni.

Czy więc taki kuc jest w stanie decydować o losach państwa lepiej niż mój pies, który po prostu podejmowałby czysto
reagujesz emocjonalnie


@abandon: sam reagujesz emocjonalnie. Próbujesz podbudować swoje szurające po podłodze ego pluciem na kuców, że fanatyzm, że nie dupczą, że niskie IQ, co tam jeszcze? Zapomniałeś napisać o niskim wzroście, cofniętej szczęce i pustym portfelu. Już czujesz się bardziej wartościowy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@l-RAD-l Moeszkam za granica i nie mam tvnu. O Polsce czytam w zagranicznej prasie. Przedstawiles wykres ktory co dokladnie przedstawia? W tym momencie sciagam do siebie 3 znajomych ktorzy z Polski #!$%@?. Jeden z nich mial bardzo dobrze prosperujaca firme ktora zostala zrujnowana polskim walem. Matka po 40 latach pracy ledwo co ma na rachunki. Zona znajomego urodzila dziecko ktore najprawdopodobnie umrze w ciagu 5 lat bo nikt sie aborcji nie podejmie.