Wpis z mikrobloga

Wiedźmina 3 przeszedłem na komputerze, który ledwo dawał sobie z nim radę na minimalnych ustawieniach. W grze spędziłem ponad 180h i bawiłem się jak nigdy.
Jakiś czas temu dorobiłem się nowego komputera. Chciałem wrócić do W3 i zobaczyć jak to wygląda w ultra, 60fps.
O słodki jezusie, pięknie. Tylko co z tego. Ta gra jest tak dobra, że pocieszyłem się grafiką przez chwilę, a potem skupiłem się na fabule i grywalności, wspomnienia wróciły, przestałem zwracać uwagę na efekty wizualne.
Tak powinno się robić gry. #cyberpunk2077 wygląda obłędnie ale co z tego jak nawet nie chciało mi się dokończyć głównego wątku i więcej raczej do tej gry nie wrócę. #cdprojektred niech się buja za zaprzepaszczony potencjał.
#wiedzmin #wiedzmin3 #gry
WypadlemZKajaka - Wiedźmina 3 przeszedłem na komputerze, który ledwo dawał sobie z ni...

źródło: comment_1642795687QJwzBrpRZzyOcXIAnGutln.jpg

Pobierz
  • 4
#cyberpunk2077 wygląda obłędnie ale co z tego jak nawet nie chciało mi się dokończyć głównego wątku i więcej raczej do tej gry nie wrócę


@WypadlemZKajaka: U mnie to samo, już pomińmy wszystkie problemy techniczne, grałem na w miarę spoko PC więc byłem w lepszej sytuacji od konsolowców, ale po prostu dla mnie ta gra była jakaś żadna XD Nie porwała ani fabularnie, ani mechanicznie, pamiętam praktycznie tylko questa z tym politykiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WypadlemZKajaka: ja Wieśka 3 wyczekałem, aż będę miał godny sprzęt i nie żałuję - owszem, najlepsza w tej grze jest historia (w sumie historie) i cały ten klimat, ale jednak fajnie się czasem zatrzymać i podziwiać widoczki. Wizualnie ta gra dalej jest mega :D ale fakt że nawet na najniższych warto ograć.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WypadlemZKajaka: Zdecydowanej większości ludzi przyjemniej gra się z ładną grafiką i w płynnym klatkarzu. To nie są najważniejsze aspekty gier ale ucinając z grafiki co się da możemy stracić walory wizualne, nad którymi pracowali artyści. To jak wyglądają bagna albo jak wygląda Novigrad czy Toussaint dodaje w W3 sporo klimatu. Duże gry powinny być ładne wizualnie ale jednocześnie to nie może być wszystko co mogą zaoferować.
@WypadlemZKajaka: ja nie widzę dużej różnicy między wiedźminem a cyberpunkiem. Te gry są do siebie bardzo podobne. Obie mają świetna fabułę i rewelacyjny klimat, obie kuleją technicznie. Wolę walke w cyberpunku bo walka w wiedzminie polega na ciągłym rzucaniu quen które jest totalnie niezbalansowane.