Wpis z mikrobloga

@Javert_012824: Śmieszne w #!$%@?, ze dzięki #tvpis wraca niejako na białym koniu. Ale z tym szanowaniem, to trochę bym tak nie powiedział. Pamietajmy co Tusk zrobił z naszymi oszczędnościami, jak chciał lasy sprzedawać i ze w kwestii modernizacji armii to taki sam dyletant jak obecni. Nie dajmy sobie wyprzeć z głów historii jak to miało miejsce po pierwszych rządach PiS.
Nie mowie żeby nie głosować przeciw PiS, ale pamietajmy Tusk, Giertych
  • Odpowiedz
@Javert_012824: ogólnie on jak PO i cały PiS niech #!$%@?. Obiecał 3x15 w pierwszych moich wyborach w których brałem udział. Dla mnie jako liberała coś naturalnego, co powinno obowiązywać od zawsze. Od tamtej pory obiecałem sobie, że nie zagłosuję na nikogo z tej partii, czy podobnych wydmuszek.
  • Odpowiedz
@Javert_012824: Generalnie lubiłem typa był premierem, ale byłem młody i może na wiele rzeczy nie zwracałem uwagi. stracił w moich oczach w sumie tylko na jednym - na akcji z OFE. Było #!$%@? ale stabilnie.
Niemniej przy rządach PiSu takie akcje są średnio raz na miesiąc, a afery pokroju tej co zatopiła PO (podsłuchy z Sowy) są co tydzień.

Stawianie Tuska ma równi z Kaczyńskim to trochę nieporozumienie. To jak porównywanie
  • Odpowiedz
@Javert_012824: Ja wiem, że na tle pisu Tusk wydaje się aniołem, ale rozpatrując jego postać jako taką, to nie ma czym się zachwycać. No ale to jest wykop, tutaj panuje myślenie dwutorowe albo 0 albo 1, niuansowanie nie jest w cenie.
  • Odpowiedz
@Javert_012824: Tak go kochacie xD
Wiekszosc z was wtedy chyba jeszcze w piaskownicy siedziala, albo ma bardzo krotka pamiec.
Jak Tusk z platforma #!$%@? pieniadze z OFE na splate dlugu publicznego... I dodatkowo gdzies sie zapodzialo 19 mld zl
https://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/skok;na;pieniadze;z;ofe;rzad;zabiera;nam;150;miliardow;zlotych,14,0,1375502.html

https://www.rmf24.pl/ekonomia/news-gdzie-zginelo-19-mld-zl-z-ofe-ujawniamy-tajemnice,nId,1100606#crp_state=1
  • Odpowiedz
@Javert_012824: Tusk to porównywalna do Kaczyńskiego chciwa i żądna władzy kanalia. Największa szkodę sami sobie robimy wybierając co 4 lata te same plugawe mordy, mające nas głęboko w dupie. Demokracja to nie jest ustrój dla głupich narodów jak Polacy, ani dla większości innych krajów.
  • Odpowiedz