Wpis z mikrobloga

@blackredwhite: woah, ten wygląda epicko. To jest 32:9?
I ustawiasz czasem więcej niż 2 okna koło siebie? Plus dwóch monitorów jest taki, że łatwo mogę skrótami sobie poprzerzucać okna w 4 równoległe miejsca (korzystam z rectangle na macu). Nie wiem, czy w przypadku tak szerokiego ekranu nie będzie to trudniejsze.
  • Odpowiedz
@Goddy: 32:10 to jest 43,4 cala, aktualna rozdziałka to 3840 w szerokości, ustawiam zależnie od pracy od 2-3 okien (2 szersze, jedno mniej szersze jakiś emulator telefonu/terminale wrzucam sobie)
Wszystko kwestią nawyków i przyzwyczajenia, mi też ciężko było się przestawić na początku
  • Odpowiedz
@Goddy: bardzo polecam. A na windowsa możesz sobie pobrać Microsoft PowerTools i tam korzystać z podziału ekranu na obszary. Dzięki temu nadal możesz korzystać z wygodnego dzielenia okienek przy przeciąganiu ich do krawędzi, np. dzieląc taki szeroki ekran na 6 części.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@nick230 jeszcze nie, ale wiem że chce 21:9 i model Xiaomi, ktory wrzucił Mirek s--k wygląda bardzo kusząco. Mam wszystkie calle z kamerka, więc mi się musi jeszcze na biurku zmieścić postawiony lapek, a niezależnie jak zajebiste są monitory 32:9, to mi się oba nie zmieszczą.
  • Odpowiedz