Wpis z mikrobloga

Mam apel do programistów. Sporo z was pisze na tagu, że pracujecie ledwo 2-3 godziny, a resztę się obijacie. To jest nieuczciwe i tak się nie powinno robić. Pracujecie na markę Polski jako miejsca z dobrymi specjalistami IT, w związku z czym jak macie płacone za 8h to pracujcie 8h i robicie sobie maks przepisowe 15 minut przerwy. Wyjdzie to Wam tylko na dobre, będziecie się szybciej rozwijać jako specjaliści.
#programowanie #programista15k
  • 30
  • Odpowiedz
Pracujecie na markę Polski jako miejsca z dobrymi specjalistami IT


@steppenwolf90: Ja tam pracuję, by mieć na rachunki, spłatę mieszkania i możliwość realizacji hobby. Markę Polski jako miejsca z dobrymi specjalistami IT mam w głębokim poważaniu.
  • Odpowiedz
@steppenwolf90: świat polega na wykorzystywaniu innych, nic z tym nie zrobisz. Wały, które się dzieją na górze (oszukiwane inwestorów, lobbing) są dużo gorsze niż to, że pracownik umysłowy pracuje na 30%. Praca to praca, myślisz, że kto będzie lepszym pracownikiem w oczach przyszłego pracodawcy: ten, który pracuje na 100% normy, czy ten, który robi 30%, pozostałe 60% ogląda youtuba a 10% przeznacza na naukę buzzwordów, które widnieją w ofercie pracy?
  • Odpowiedz
@steppenwolf90: gosciu, zwalniam sie z roboty, gdzie przez tydzien potrafilem pracować łącznie 15min. odpraw nie liczę bo i tak nie słuchałem albo się nie włączałem. Tyle, że nie programista. Przeciętnie przez 12-13 dni w miesiącu pracowałem 20-30min dziennie a przez 7-8 dni po 6-8h.
  • Odpowiedz