Wpis z mikrobloga

Lubicie zwierzaczki?

️Bo można jednemu takiemu słodziakowi teraz pomóc:
https://pomagam.pl/emhyr#

️Long story short:
-kotek bezdomny, przestraszony
-znalazł nowy dom
-właściciele wyleczyli go
-okazał się mega słodziakiem, przytulaskiem
-w Sylwestra okazało się, że ma zapalenie otrzewnej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

️Ale można mu pomoc jak już wspomniałam - właściciele bardzo o niego walczą, tylko koszty ich przerastają.

️Wiec jeśli tez jesteś mosewom kotkowom, to kliknij w link i dorzuć swoją cegiełkę:
https://pomagam.pl/emhyr# ()

✨Sposrod plusujacych zostanie wylosowana jedna osoba, która otrzyma voucher na pyszne.pl o wartości 50zł✨


#rozdajo #zwierzaczki
Moseva - Lubicie zwierzaczki?

♥️Bo można jednemu takiemu słodziakowi teraz pomóc:
...

źródło: comment_16427587176nfsiTXcsXlJ9pdkYBrlVv.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@Tentypl: racjonalna wypowiedź żeby uśpić chore zwierzę i wziąć sobie zamiast tego nowe? Pomijając juz sam fakt, że żaden porządny weterynarz nie uśpi zwierzęcia które da sie wyleczyć tylko dlatego bo komuś szkody kasy na leczenie. Jako opiekunowie są zobowiązani żeby takiemu zwierzakowi pomóc, a nie w chwili choroby pozbywać się jak śmiecia i brać sobie nowego, niestety koszty ich przerastają więc proszą o pomoc. Jeśli nie chcesz to nie pomagaj
  • Odpowiedz
@Eattrashdiefast: Ale po co mnie atakujesz od razu? Ja na przykład nie rozumiem jak można być aż tak emocjonalnym w stosunku do zwierząt. Jak mi pies zdechł ze starości to też było mi szkoda ale bez przesady. Do weterynarza na przegląd/odrobaczanie chodził, ale gdyby nie było mnie stać na jakąś drogą operację to trudno, życie.
Z resztą nie lubię aż tak czworonogów, najkochańsze są ptaszki, zwłaszcza kury i przepiórki bo nie
  • Odpowiedz
@Wodejka: Jestes atakowany, bo to co mówisz jest zwyczajnie głupie, a wręcz okrutnie. Musisz się z tym liczyć, jak masz takie opinie XD. Możesz sobie nie lubić czworonogów, ale jest faktem, ze usypianie kota, którego da się wyleczyć, jest conajmniej nieetyczne. Mam nadzieję, że nigdy nie będziesz mieć zwierząt ʕʔ
  • Odpowiedz
@Wodejka: XD Nie, nie wszystko co mi się niepodoba jeat glupie. Sa nawet calkiem rozsądne rzeczy, które mi sie nie podobają. Ale glupie na pewno jest traktowanie zywych, czujących istot przedmiotowo, tak jakby czlowiek był czymkolwiek wiecej, niż rozwiniętym zwierzęciem
  • Odpowiedz
@wespazjan: Nie obraź się ale czasami mam wrażenie że faktycznie wielu ludzi jest tylko tym aspektem biologicznym i niczym więcej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jak mnie prowokujesz, gratuluję. Jeżeli wierzysz w to co piszesz to współczuję. Dziękuję za gaworzenie ze mną.
  • Odpowiedz
@Moseva: zazwyczaj takie zbiórki robione przez jakiegoś randoma śmierdzą #!$%@? i wyciągniemy kasy. Leczony jest w Świdniku? Z kimś tam się można kontaktować żeby To potwierdzić? W Sensie koszt jaki ma wynieść leczenie?
  • Odpowiedz
@Moseva: Ten portal nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać xD Dziadka uśpić, babkę uśpić, bo pier** przy wigilijnym stole o polityce, na patofusa 150, bo gra w Tibie i się z marlenką kłóci, od covidian i szurów się wyzywać, a na chorego kotka wpłacać, bo op sadzi śmiesznymi obrazkami i piszę, jakby był upośledzoną nastolatką, które się linczuje tutaj z Tik-Toka xD A na końcu wisienka na torcie w wykonaniu znalezisk ze
  • Odpowiedz