Wpis z mikrobloga

Hej, mam problem z ustawieniem dodatkowego routera TP-LINK Archer C7 w trybie bridge, tak aby rozgłaszał natywną sieć Wi-Fi z głównego routera UPC.

Tzn. ustawiłem teoretycznie wszystkie parametry zgodnie z instrukcjami, ale przy próbie połączenia z siecią routera TP-LINK mam informację, że hasło jest nieprawidłowe. Ktoś się spotkał z takim problemem?

#tplink #router #internet #wifi #kiciochpyta #pcmasterrace
  • 6
@dktr: taki sam, wszystkie ustawienia są identyczne (częstotliwość, tryb, kanał, szyfrowanie, SSID). Wyłączyłem też DHCP na podległym routerze. Sieć mi wykrywa, tylko hasło nie wchodzi.
@damek:

wszystkie ustawienia są identyczne (kanał

Ja jestem zwykłym amatorem, ale w takim przypadku kanał nie powinien się nakładać. Zmień go na najmniej zaśmiecony (możesz to sprawdzić np.: apką WiFiAnalyzer na androida).

przy próbie połączenia z siecią routera TP-LINK mam informację, że hasło jest nieprawidłowe

Przerabiałem to samo :-D
Okazało się, że na dodatkowym routerze nie zmieniłem hasła WPA2 na dodatkowym AP na takie, jakie było w routerze źródłowym i dlatego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Michal_Zelazny: dzięki. Zrobiłem wg przesłanej przez Ciebie instrukcji i poszło. Teraz jednak konfiguruję stację bazową dla kamer wifi i nie idzie. Coś niebywałego :)