Wpis z mikrobloga

@Wdermn: No nie wiem panie ciężko dojść co masz nie tak, zacznij od podstaw, poziomowanie stołu, kalibracja ekstrudera, odpowiednie temperatury w zależności od filamentu. Poza tym te dedykowane slicery bywają #!$%@?, spróbuj innego np Cura. Ja na chińskim Tronxy x1 za 7 stówek miałem normalne wydruki. A tu drukarka za 10 razy tyle.. jak już był pan ze sklepu to niechby choć tą durną kostkę kalibracyjną wydrukował....

PS. No i nie
@7uras: Wiem że tu nie ma octopi. Zastanawiam się po prostu nad wykorzystaniem starego telefonu, a projekt octopi4a pozwala na zastąpienie raspberry pi właśnie telefonem. Niestety jest to konfiguracja wysoce zawodna i niestabilna na dzień dzisiejszy.
Myślałem, że w twoim rozwiązaniu jest podobnie. Ale widzę że telefon robi jedynie za terminal do klippera na rpi. Da się w tym projekcie wykorzystać aparat z telefonu do podglądu, albo nagrywania wydruku?
Osobiście zamiast
@d_k_: sterowanie, podgląd i nagrywanie chyba nie są w żaden sposób zintegrowane ale sam interfejs klippera odpalasz na apce XServer XSDL i nie ma problemu ze zminimalizowaniem jej i odpaleniem w tej czasie jakiejś innej do nagrywania. Telefon można w każdej chwili odpiąć i używać jak normalny telefon ( ͡º ͜ʖ͡º)