Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bueda: one blade pro + brzytwa + nożyczki fryzjerskie.
Kosmetyki to temat rzeka, napisz coś więcej o jego brodzie. Ja do golenia używam białego proraso, ale pewnie są lepsze (i droższe firmy). Balsam na codzień mam jakiś tani z Be My Beard i w sumie jest gites i trochę mocniejszy Capt. Fawcett's.
Do z must have'ów kartacz do brody - koniecznie z naturalnego włosia, bo syntetyczne strasznie skórę podrażniają. Imo im
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MojWlasciciel dzięki :) ci do jego brody do ma tendencje do krecenia, szczególnie zawijania zaraz za brodą, może to być kwestia maseczki. Co do długości to ma kółka cm długości. Nie wiem co więcej moge napisać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bueda: od kilku tygodni używam zestawu (mydło, balsam, olejek) Groomen earth. Bardzo fajny zapach, broda zdecydowanie lepiej się układa i jest bardziej nawilżona niż przy Be My Beard, którego miałem wcześniej.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bueda: no maseczki masakrycznie źle na brodę działają. Zostaje prostowanie szczotką i suszarką - robi cuda. No i zakup odpowiedniej maseczki też może pomóc. Ja miałem fajną wyprofilowaną z helikon-tex, ale gdzieś ją przesasiniłem. Była lepsza niż normalne, bo nie przylegała tak mocno przy brodzie i nie zawijała zarostu.
  • Odpowiedz
@bueda: polecam sprawdzic polska marke Pan Drwal masz tam wszystko. Sam osobiscie uzywam Luckyluke olejek i balsam. A tak jak pislai kartacz szczotkaalbo grzebien byle by drewniany bo plastik elektryzuje wlosy i sie ni huhu nie ukladaja
  • Odpowiedz